68 per K.G. 1,15. 1,05. h 2,25. 0,60. 0,16. 0,25. 1,00. 0,07. per 100 per eden vóór vertrek uit het Gemalen koffie Thee Boter Gedroogde visch Zout Uien (kleine). Gras Gaba (2) De aanvragen daartoe geschi garnizoen en gelden voor den geheelen duur der verpleging door de Intendance. De verstrekking geschiedt gelijktijdig met die aan de Compagnieën. (3) Het verschuldigde wordt volgens door de Brigade- Intendanten te verstrekken opgave in duplo zoo spoedig mogelijk na afloop der manoeuvres, door tusschenkomst van de Militaire Administratie, onder bijvoeging van een der voor de invordering geteekende opgaven, ingevorderd en overgemaakt aan den betrokken Brigade-Intendant. (4) Wat betreft de ontvangst van Provisiën vóór het vertrek uit het garnizoen door officieren enz., wordt verwezen naar IV (8) van Regeling B voorkomende in de A.O. No. 24 van 1912. 10. (1) De militairen van den hospitaaldienst, de militairen- ingedeeld bij den staf van den Leider, bij de partij- en briga destaven, de militairen toegevoegd aan de scheidsrechters, de schrijvers van de Korps-Kwartiermeesters, de oppassers van aan officieren in gebruik gegeven rijkspaarden, de militairen van de veldpost, de telegraaf- de telefoon-, en de optische sein- brigades, de militairen der stations voor draadlooze telegraphie,. de militairen ingedeeld bij de algemeene en troepentreinen en de wielrijders-strijders voorzien van en met den dag van vertrek uit- tot en met den dag van terugkomst in het garnizoen zelf in hunne voeding en ontvangen de daarvoor vastgestelde indemniteit. (2) Aan de in de vorige alinea bedoelde militairen wordt vóór hun vertrek uit het garnizoen door den Commandant de

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 78