69 Compagnie, waartoe zij administratief behooren, uitgereikt een eenvoudig door dien Commandant onderteekend bewijs, opge maakt en ingevuld naar het hierbij als bijlage B gevoegde model. (3) Vóór het vertrek uit het garnizoen ontvangen die mili tairen van den sub (2) genoemden Compagnies-Commandant bij wijze van voorschót de vivresindemniteit tot en met den tgden September, op den rustdag die voor de overige dagen. Van een en ander wordt op het sub (2) bedoelde bewijs (in inkt) aanteekening gehouden. (4) De betaling op den rustdag geschiedt door den Kwar tiermeester belast met de betalingen voor de gecombineerde troepen. (5) Het sub (2) bedoelde bewijs wordt na terugkomst van den man in het garnizoen aan den Compagnies-Commandant afgegeven. Blijkt daaruit, dat te min genoten is, dan wordt het aanko mende alsnog bij de Compagnie uitgekeerd. (6) De hiervoren bedoelde op indemniteit gestelde mi litairen kunnen mits zij daartoe tijdig het verzoek doen rijst, brood, vleesch en gedroogde visch tegen contante beta ling (tot de in 9 vermelde prijzen) op het uur van fouragee- ren uit de voorraden der Intendance ontvangen onder overleg ging van meerbedoeld verstrekkingsbewijs, waarop het verstrek te en het daarvoor betaalde bedrag worden aangeteekend. (7) Aangezien zonder overlegging van het sub (2) bedoelde bewijs geen verstrekking van geld of vivres mag plaats hebben, behoort tegen het zoekraken met de meeste zorg te worden gewaakt. (8) Door den met de uitbetaling der sub (3) bedoelde voor schotten belasten Kwartiermeester behoort van de betaalde bedragen aanteekening te worden gehouden met vermelding van naam, rang, landaard en stamboeknummer der militairen, zoomede van de Korpsen en onderdeelen, waartoe zij admini stratief behooren. 11. (1) Gedurende de manoeuvres wordt aan de troepen toe-

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 79