70 gekend een vivres-indemniteit, per man en per dag bedragende: (2) Deze indemniteit wordt voor de verschillende troepen- deelen berekend van en met den dag van aankomst op- tot en met den dag van vertrek van het manoeuvre-terrein. Voor de Iste Brigade zijn dit de dagen van aankomst te Tjikampek en die van vertrek van Tjimahi (Padalarang). Voor de Ilde Brigade die van aankomst te Bandoeng (Tji mahi) en die van vertrek van Tjimahi (Padalarang, Bandoeng.) Voor de IVde Brigade die van aankomst te Plered en die van terugkomst te Tjimahi (Bandoeng). Voor en na evengenoemde dagen rekenen de troepen v.z.n. als op meerdaagsche oefening. (3) De verpleging door den Brigade-Intendant gaat in met het avondmaal van vorenaangegeven dagen van aankomst en eindigt met het middagmaal van den dag van vertrek (terug komst). Overigens voorzien de troepen zelf in hun voeding. Voor den aankoop der voor de verpleging benoodigde arti kelen beschikken de brigade-intendanten over de gedurende de manoeuvres aan de troepen toegekende vivres-indemniteit. (4) Zoowel te Pangoelah (Iste Brigade) als te Bandoeng en of Tjimahi (Ilde Brigade) zullen de avondmaaltijden van de dagen van aankomst door de zorgen van vooraf derwaarts te zenden Kwartiermakers worden bereid. Deze ontvangen de daartoe strikt benoodigde kookgereed- schappen (Korpsgewijze) uit de garnizoens-kleedingmagazijnen te Weltevreden en te Bandoeng (Tjimahi) in bruikleen. De ontvangers zijn verantwoordelijk voor de weder-inlevering. Van deze kookgereedschappen zal voor zoover noodig ook gebruik gemaakt worden tot het bereiden der maaltijden gedurende de(n) rustdag(en) bij aankomst te Bandoeng (Tji mahi) voor de Ilde Brigade en van af den 22sten September tot en met den dag van vertrek van het manoeuvreterrein voor de Iste en Ilde Brigades. De kwartiermakers ontvangen de benoodigde vivres van den Brigade-Intendant. (5) De sub (1) bedoelde gelden worden door de Compag- Voor Europeanen enz. en voor Inlanders. 0,60. 0,41.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 80