72 (5) In de bagagekarren der korpsstaven behooren de noo- dige meet- en weegwerktuigen voor de distributie alsook een zaag aanwezig te zijn; deze voorwerpen worden zoo noodig en vóór het vertrek uit het garnizoens-kleedingmagazijn ter plaatse ontvangen. (6) Op de bagagekarren moet (behalve op den laatsten ma noeuvredag) steeds een volledig dagration (versch vleesch, brood en groenten zoomede brandhout uitgezonderd) aanwezig zijn, ongerekend dus hetgeen op de keukenwagens in bereiding is. Een noodration zal in den bagagetrein niet worden mede gevoerd, (zie ook 19). (7) De vulling van de treinen geschiedt voor de Iste Bri gade te Tjikampek, voor de Ilde Brigade te Bandoeng c.q. Tjimahi en voor de lVde Brigade in de respectieve garnizoenen. 14. (1) De plaatsing en de bewaking van de geldkisten der den Brigade-Intendanten toegevoegde Kwartiermeesters en die der Korps-Kwartiermeesters worden door de Brigade-Commandan ten geregeld. (2) Tot het doen van kleine betalingen ten behoeve van de troepen (geen soldijen en geen vivresindemniteit) kunnen de compagnies-commandanten, tijdens de manoeuvredagen, door tusschenkomst van de Korps-Kwartiermeesters, van den Intendant hunner Brigade voorschotten tin geheele guldens) ontvangen. (3) Dagelijks, bij het fourageeren, worden aan de Kwartier meesters opgaven verstrekt van de gewenschte voorschotten, welke den volgenden dag bij het fourageeren, tegen ontvangst bewijs, door tusschenkomst van die Kwartiermeesters worden ontvangen. 15. (1) Het Hoofdkwartier en de Staf en Scheidsrechters der Blauwe Partij ressorteeren, wat de verpleging betreft, onder den Intendant der IVde Brigade; de Staf en Scheidsrechters der Roo- de Partij onder den Intendant der Iste Brigade.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 82