88 te zijn op den 18en September te 4 n. m te Tjikampek 1 dag vivres te verstrekken aan den verplegingstrein en op den 19en ten 2 n. m. te Poerwakarta eveneens 1 dag vivres. 2. De troepen buiten brigadeverband worden verpleegd door den Intendant der le Brigade (Zie 4e alinea punt V als voren). Aan het personeel beneden den rang van adjudant-onder officier van den partijstaf, zoomede aan de ordonnansen en wielrijders der scheidsrechters worde door de zorg van dien intendant vivres-indemniteit uitbetaald. (Zie overigens slot alinea punt V als voren). Worden tijdelijk brigade troepen buiten brigadeverband gebezigd, dan blijven zij in verpleging en worden zij zoo mogelijk gelegerd bij hunne brigade. 3. De verpleging door de intendance vangt voor de troepen der 2e Brigade aan bij aankomst te Bandoeng (Zie 2e alinea punt V als voren). 4. Ligstroo of bladeren voor bivakkeerende troepen worden door de zorg der betrokken intendanten beschikbaar gesteld. 5. De Brigade-Commandanten en de Commandant van de Zelfstandige Cavalerie melden dagelijks in een beknopt verslag, hoe in het algemeen de verpleging, legering en ge zondheidstoestand van hun troependeel in het algeloopen etmaal geweest zijn. Belangrijke bijzonderheden omtrent deze onderwerpen on verwijld te melden. 6. De intendant der le Brigade zorgt v.z.n. voor de transport middelen voor de scheidsrechters en den partijstaf. III. Uur van rapport. Tenzij anders wordt bevolen, zal het Rapport bij den par tijstaf worden gehouden ten 6 n. m. De Divisiecommandant, van RIETSCHOTEN.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 98