Bijlage XI. Ie BRIGADE. No. 2. Tjisalak, 21 Sept. 1916. 6 n. m. Marschbevel voor 22 September 1919. Troepenindeeling: 1. 1. Voorhoede: Comdt. maj.DEBRUiNE. 2. 2- Cieën. Inf. XX. R.H. 3e esk.(l wachtm. 3. 3 ruiters) 1 sectie genietr. 4. Afstand 1000 M. 2. Hoofdmacht (tevens marschorder). Comdt. maj, Lutz. 1 wachtm. 4 ruiters. 2 Cieen. Inf. XX. 1 Mitr. Cie- Inf. XXI. 5. Gev. trein Brig. Staf. Ie. Afd. V. A. 3 Ka Cie Inf. XVI. 3Achtertroep 34 Ci e I nf XVI. 6. Afstand 2 K. M. Ziekenauto. Bagagetrein. Dekking 34 Cie Inf. XVI. Afstand 5 K. M. 7. Alg. Trein met dekking. Omtrent den vijand en v/h vooruitge schoven det. nog geen nadere berichten. Doel v/d marsch als heden. De marsch wordt morgen voortgezet. Afmarsch 6.30 v. m. op dat uur hoofd hoofdmacht bij paal 22, front Zuid. De voorhoede verkent in strook, in het O. begrensd door lijn Babakan 1 - Ta- pos 3 - Tjirioeng - Kaoem - Sentoel - Soe- karadja 1 -Katoelampa (den weg Kaoem - Katoelampa in begrepen), in het W. begrensd door de lijn Tjipajoeng-Lh. Tjilodong - Tjikempeong 3 - Kaoem pan- dag-Kedoeng badak-Tji Sadané. De voorposten staken den patrouille gang, zoodra de voorh. Cav, en rukken in, zoodra de hoofdtr. van de voor hoede de lijn van de veldwachten is voorbij getrokken. De bagagetreinen bij den afmarsch van de troepen gereed in de kanton- nementen (mogen den grooten weg niet betreden). De Comdt. v/d bagagetrein regelt den afmarsch. Ik bevind mij bij den hoofdtroep v/d voorhoede. De Brig. Comdt. (w. g.) DIJKSTRA.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 111