Bijlage XX. BLAUWE PARTIParoengkoeda, 21-9T6, 8 v. m. 4e Brig. No. 2. MARSCHBEVEL voor 21 September. Troepenindeeling. 1. Ophelderingspatr. Comdt. Luit. De Bruin. 5 Cavn van C. lh. 4. 2. Voorhoede. Comdt. Maj. Ensink. Vï Int. IX. >/3 Mitr. 4 C. lh. 4- patr. De Bruijn. 1 sectie Genietr. 800 M. 3. Hoofdmacht (t. marschorde. Inf. IX. K Inf. IV. 2/3 Mitr. 4. A. II vd. Vi Inf. IV - 2 sectiën. 1. Omtrent vijand geen nadere berichten. Zelfst. Cav. heldert op van Tjiandjoer via den Poentjak richting Buitenzorg. 2e Brig, rukt op van Tjiandjoer via den Poentjak naar brug over de Tji Liwoeng bij Gadok 2 (paal 47). 2. Opdracht 4e Brig, luidt Marcheeren richting Buitenzorg en zoo snel mogelijk met voortroep aankomen bij 3-sprong bij Bintoengpasir, alwaar nader bevelen in te wachten. Waar mogelijk 2e Brig, steunen in het breken van vijandelijken tegenstand. 3. Marschdoel der t-rig. voor heden is Tjisalopa (nabij pl 52 op postweg n. Buitenzorg). 4. Afmarsch. 12.30 n.m. met hoofd der hoofdmacht van Brug N. vanpl. 77. Te volgen weg. postweg n. Buitenzorg De ophelderingspatrmarcheert 8.30v.m. af en stelt vast le of de bruggen bij Pasirmoentjang en Tjisalopa nog intact zijnhieromtrent uiterlijk 12 u. 's middags telegrafisch of telefonisch berichten naar Paroeng koeda (alwaar berichtstation). 2e of zich vijandelijke lnf. bevindt dezer zijds van Bintoengpasir; hieromtrent uiterlijk 6 n.m. berichten, zoo noodig telegrafisch of telefonisch naar Pa roengkoeda. J

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 127