10 dienzelfden dag te Tjiandjoer ter beschikking van den divisie commandant te stellen. Voorts kan de divisie-commandant over de maréchaussee-com pagnie te Tjibaroesa, ter sterkte van 8 brigades, beschikken. Bepalingen in verband met den vredestoestand. 1. De 2de brigade wordt te Tjiandjoer geformeerd, waarheen zij met uitzondering van het 14 3de eskadron, dat na afloop van de cavalerie-manoeuvres daarheen marcheert, per spoor wordt vervoerd. (De treindienstregeling wordt door de manoeuvreleiding verstrekt). De 4de biigade wordt per spoor naar Tjibadak en Paroeng- koeda vervoerd, behalve het 14 4de eskadron, dat na afloop van de cavalerie-manoeuvres naar Paroengkoeda marcheert, en vervol gens naar de bevelen van den brigade-commandant geformeerd, (treindienstregeling als boven). De autotractie-batterij zorgt den 19den September 's avonds te Krawang te zijn en rijdt den 20sten naar Tjiandjoer. De compagnie maréchaussee wordt ondersteld den 20sten Sep tember te Tjibaroesa in bivak te zijn gekomen met het voorne men den 21sten September aldaar een rustdag te houden. (De afdeeling van Poerwakarta marcheert door de Tegalwaroelanden naar Tjibaroesa en zorgt den 20sten September aldaar aan te komen). De lijfwacht-cavalerie zal na afloop van de cavalerie-manoeuvres naar Tjiandjoer marcheeren. 2. De oorlogstoestand treedt in: bij de lijfwacht-cavalerie den 21sten September 6.30 v.m. bij de 2de brigade den 21sten September 6 30 v.m. bij de 4de brigade den 21sten September 7 v.m., welke laatste tijdstip wordt aangenomen als te zijn dat van de aankomst van den lsten trein te Paroengkoeda. Op bovenvermelde tijdstippen mogen geen troepen van de blauwe partij de lijnen bij pl. 78 loodrecht op den weg Tjian djoer - Soekaboemi - Buitenzorg en bij pl. 46 loodrecht op den weg Tjiandjoer - Poentjak- Buitenzorg hebben overschreden. bij de autotractie-batterij bij het vertrek van Krawang.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 14