Bijlage LV1. Ie BRIGADE. Tjibinong, 24/9 '16 7 n.m. No. 5. BEVEL voor 24/25 Ceptember. 1. Van vijand geen nadere berichten 2. Inf. en Art- welke in de stellingen zijn, moeten kleine Afdeelingen in die stellingen achter laten en brengen verder den nacht door in hunne kwartieren (stukken der Art blij ven in stellingen). 3 Cav en wielrijders gaan, met uitzondering van een of meer patrouilles, die voeling met den vijand onderhouden om R. vleugel der stelling terug naar hun kwartier van 23/24 September, met dien verstande, dat de wielrijders-strijders kwartier zoeken in Tji Karet 3. 4. De Alg reserve betrekt de kwartieren van 23/24 Septèmber, de in afwachtingsstelling staande Artillerie eveneens. 5. De Comp. Tjirioeng betrekt onder de noodige beveiliging de kwartieren van 23/24 September. 6. De Vakcommandanten zorgen voor beveiliging in front en op de buitenvleugels van hunne vakken. 7. Op 25 September 6 30 v. m. moet de stelling alsmede die van de Comp- Tjirioeng bezet zijn als hedenavond. 8. De Comdt van de wielrijders-strijders zorgt bij het aan breken van dag op 25 September voor de oprichting van een relaispost op viersprong Kaoem ter verbinding van de tachement Collard te Tjileungsir en detachement Von Raes- veld Meijer te Leuwinoetoek met kwartier Comdt. Zuider troepen tegenover Kawadanan Tjibinong. 9. De sectie genietroepen verbetert rijpad van Tjibinong 1 (-L 700 M Z- O. van driesprong, N. O- van paal 28) Tjimpaeun 6-brug Tjikeas- Krangan 1 - -0-115 (Goenoeng Poetri 2).

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 177