66 Comdt. v. d. Trein. Kapt. der Art. T. W. Sanders. lste Luit. v. d. Trein A. F. Oxenaar. 4de Brigade. Staf. Comdt. Kol. d. Inf. E. den Dooren de Jong. Adjudt. lste Luit. Adj. d. Inf. M. J. Bajetto. Chef v. d. Staf. Kapt. v. d. Gen. Staf J. V. L, Oppermann. Luit. V. A K. J. R Berghuis. 2 Ordonnanseft. 5 Wielrijders (w, o. 1 sergt. tevens facteur). 1 Schrijver v. h. Afd. bureau te Bandoeng. Telegraaf Afd., waarbij 2 wielrijders. Intendance. Kapt. Int. A. de Wit. 2de Luit. Mil. Adm. P. Jongert. Luit. V. A. K. M. J. v. d. Kraats. Verplegingstroep. Een schrijver v. h. Qew. Int. bureau te Bandoeng. 1 Vleeschauto, 3 vrachtauto's. Off. v. d. Mil. Adm. v. Staf en ^ecombin. troepen. Onderluit. Bronkhorst, met schrijver. Chefarts Br. Dir. Off v. Gez. 2de kl. M. H. Knoch. 1 Ziekenauto, met ziekenverpleger. Comdt. v. d. Trein, lste Luit. der Art- G- L. Pool. Adjt. o. o. v. d. Trein. Lemmens. II. Ordonnansen, wielrijders, automobielen. De ordonnansen worden aangewezen door den Chet van het Wapen der Cavalerie, die tevens de verstrekking regelt van de paarden en oppassers voor de bereden te maken onbereden officieren, alsmede de vervanging van voor de manoeuvres ziek gemelde officierspaarden. De wielrijders worden ingedeeld door den Chef van den Generalen Staf. De comdt. v. d. Blauwe partij en, voor de geheele Roode Partij, de comdt. van de lste Brigade dienen daartoe tijdig voor den aanvang van de manoeuvres, doch uiterlijk den 8sten

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 70