70 100 losse patr. per karabijn bij den man bij de maréchaussee-af- deelingen. bij de Cavalerie: 100 patr. per karabijn bij den man 1000 patr. per madsengeweer afd. bij de Artillerie 50 losse schoten per stuk bij de bereden art. 20 losse patr. per karabijn. 30 losse schoten per stuk v. d. mobiele vest. art. 50 losse schoten per stuk v. d. autotractie batt per revolver dragende-. 12 losse patr. De munitie wordt voor de korpsen in de garnizoenen beschik baar gesteld, alwaar de niet verschoten munitie ook weer moet worden ingeleverd. De ledige hulzen en houders worden iederen dag door de zorg van de compagnies-, batterij- en eskadrons commandanten ingenomen en medegevoerd. V. Treinen. De inhuur van de trekpaarden en van de draagpaarden, welke niet door den Trein kunnen worden verstrekt, geschiedt door den Ct. van den Trein te Bandoeng, die tevens is belast met de be schikbaarstelling daarvan op de concentratieplaatsen. De voor de radiotelegraafbrigades van Hfdkw. en le Brigade benoodigde Austr. paarden zullen, voor zoover zij niet kunnen worden geleverd door het treindet. te Tjimahi, door den Ct. v. d. 4e Mil. Afd. worden aangevraagd bij den Chef van het Wapen der Artie (met de ontbrekende stukrijders). De 2e Brigade zal uitsluitend met draagpaarden worden uit gerust; de overige troepen met voertuigen en enkele draagpaarden. Door den Comdt. van den Trein wordt aan de verschillende Brig. (Det). Ctn. een opgave verstrekt van het bereden (met rij paard en harnachement) en onbereden treinpersoneel, dat op de verschillende concentratieplaatsen als toezichtvoerenden ter be schikking zal worden gesteld. De Comdt. van de 2e Brigade ontvangt bovendien van den Comdt. van den Trein een opgave van de dwangarbeiders, trein-

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 74