72 zijn en op welken datum zij over deze voorschotten wenschen te beschikken. Voor alle rij- en draagpaarden afkomstig van de Treincom- pagnieën wordt door de zorg van den Brig. (Dets.) Intendant be schikbaar gesteld resp. 4 en 2 K. G. gaba of een aequivalente hoeveelheid padi, benevens resp. 25 en 20 K.G gras per dag. De verschillende troepenctn. zullen nauwgezet toezien op het voeren en drenken der tot den Trein behoorende paarden en zorg dragen voor de juiste uitvoering van het bepaalde in V. V. D. Tr. tr. pt. 119 tot en met 123 De geleiders van de ingehuurde paarden voorzien zelf in hunne voeding en in die van hunne dieren. De treinen worden geformeerd Rood. 's namiddags de troepentrein van de 1ste Brigade te Meester-Cornelis en Weltevreden. 's namiddags de troepentrein van het 14de Bat. Inf. en de bergbatt. te Buitenzorg. 's namiddags de troepentrein van het detachement te Tjibitoeng. Blauw. 's middags de troepentrein van de 2de Brigade te Tjiandjoer. 's morgens de verplegingstrein van de 2de Brigade te Tjiandjoer. 21 Sept. 's namiddags de troepentrein van de 4de Brigade te Paroengkoeda en Tjibadak- De Brig. (Dets. Ctn.) zullen zoodanige maatregelen treffen, dat het formeeren ordelijk en vlug geschiedt De karren worden gemerkt door 2 platen, te bevestigen ter rechter- en linkerzijde van de kar. De platen zijn van blik, 30 c.M. lang bij 20 c.M. breed, geschilderd in de partijkleur en in de 4 hoeken van spijkergaten voorzien, terwijl met groote witte letters de bestemming daarop moet zijn aangegeven. 20 Sept. 20 Sept. 22 Sept. 20 Sept. 21 Sept. Staf I Vd

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 76