82 4, Broodvoorziening De broodvoorziening van uit de Militaire Bakkerij te Tjimahi wordt als volgt geregeld De Brigade Intendanten vragen het brood rechtstreeks aan. bij den Administrateur van de Militaire Bakkerij en geven daarbij het spoorwegstation van uitlading op. 5. Vleeschvoorziening. (1). De voorziening van versch vleesch wordt als volgt geregeld Bij de IVe Brigade en de Roode partij wordt middels aanvoer in de behoefte voorzien door de zorg van den Brigade-Intendant. Bij de He Brigade, waarbij een veldslachterij is ingedeeld, voor ziet de Brigade Intendant zoo mogelijk door aankoop van vee ter plaatse in de behoefte aan vleesch. (2). Zooveel mogelijk zal steeds versch vleesch (bij voorkeur rundvleesch) worden verstrekt. (3). Is dit niet doenlijk of niet gewenscht, dan zullen, instede daarvan, vleeschconserven worden verstrekt, tegen betaling van den prijs der equivaleerende hoeveelheid versch vleesch. 6. Voedingstarief. De troepen worden gevoed volgens het als bijlage A hierbij gevoegde tarief. 7. Tarief fourages. De troepenpaarden c. q. muildieren worden beschouwd als te zijn op marsch en worden gevoed volgens het Militair Tarief No. 21. 8. Sterkten-opgave en bons. (1) Voor de ontvangst der levensmiddelen, fourages, enz. wordt door de Compagnies Commandanten (2) dagelijks een sterkte-opgave, landaardsgewijze gespecificeerd en, voor zooveel de paarden aangaat, aangevende de sterkte aan uitheemsche, 1) Waar in deze Nota gesproken wordt van Brigade Intendant, wordt daarmede ook bedoeld Detachements Intendant. 2) Waar in deze Nota gesproken wordt van Compagnieën en Com pagnies Commandanten, worden daarmede ook bedoeld batterijen, eskadron en detachementen en de commandanten dier onderdeelen.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 86