84 (2). Op de rustdagen geschiedt zulks door de Intendance, ter wijl, indien omtrent de legering dezer Cavalerie gedurende de manoeuvredagen bij het Hoofdkwartier tijdig bericht wordt ont vangen, ook voor die dagen door de Intendance de benoodigde fourage op nader aan te geven plaatsen zal worden beschikbaar gesteld. 11. Geneeskundig certificaat extra thee en brandhout. indien om gezondheidsredenen extra verstrekking van thee en brandhout moet plaats vinden, zal daartoe de Chef van den Geneeskundigen Dienst bij de manoeuvres het vereischte certificaat aan den Chef Intendant afgeven. 12. Ontvangst van vivres, enz. door officieren enz. (1). Door officieren, onderluitenants, adjudant-onderofficieren en met een zelfstandige betrekking belaste sergeant-majoors der Militaire Administratie kunnen voor zich, hunne bedienden en hunne paarden, de onderstaande artikelen worden ontvangen, tegen betaling van de prijzen, welke daarvoor door de troepen worden betaald of voor de troepenpaarden in rekening moeten worden gebracht: boter, versch brood, versch vleesch (met been), rijst, gedroogde visch, gras en gaba. (2). Behalve het brood, dat per ration kan worden aangevraagd, worden de overige hiervoren vermelde artikelen verstrekt tot geen kleinere hoeveelheid dan de eenheid. (3). De aanvragen daartoe geschieden tijdig als regel minstens 24 uur te voren door tusschenkomst van den betrokken kwartier meester, aan den Brigade Intendant. (4). De verstrekking geschiedt gelijktijdig met die aan de korpsen. (5). De verrekening van het verschuldigde geschiedt zoo spoedig mogelijk na afloop der manoeuvres door den betrok ken Brigade Intendant, waartoe deze de hulp kan inroepen, der Militaire Administratie.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 88