87 (3). Bij de terzake door den Compagnies Commandant op te maken afrekening worden gevoegd sterkte-staten, aantoonende dag voor dag over het tijdvak in 1 alinea 2 hiervoren ge noemd, het aantal der administratief tof de compagnie behoorende militairen, die aanspraak hadden op voeding volgens 6 van Hoofdstuk 11, dan wel op de indemniteit, bedoeld in 1 van dit Hoofdstuk; bij die sterkte-staten worden overgelegd de ver- strekkingsbewijzen, bedoeld in alinea [3 van 5 van dit Hoofdstuk (4). Vorenbedoelde sterkte-staten worden door den kwartier meester van het korps vergeleken met de betrekkelijke tiendaag- sche aantooningen, geverifieerd en voor „accoord bevonden" geteekend. 5. Militairenaan wie de vivresindemniteit wordt uitbetaald. (1), De militairen, ingedeeld bij den Staf van den Leider en bij de Partijstaven, de militairen toegevoegd aan de scheidsrech ters, de oppassers van rijkspaarden in gebruik gegeven aan officieren niet ingedeeld bij een Brigade, de militairen van de veldpost en de telegraafafdeeling van het Hoofdkwartier, voorzien van en met den dag van vertrek uit tot en met den dag van terugkomst in het garnizoen zelf in hunne voeding en ont vangen de daarvoor vastgestelde indemniteit. (2). Voor zooveel aangaat de militairen ingedeeld bij de Brigades, zal de betrokken Brigade Commandant bepalen, of hun al dan niet vorenbedoelde V. 1. zal worden uitbetaald, zullende daartoe alleen in geval van dringende noodzakelijkheid worden overgegaan. (3). Aan de sub (1) en (2) dezer paragraaf bedoelde militairen wordt vóór hun vertrek uit het garnizoen door den Commandant der Compagnie, waartoe zij administratief behooren, uitgereikt een door dien Commandant onderteekend bewijs, opgemaakt en ingevuld naar het hierbij als bijlage B. gevoegde model. (4). Vóór hun vertrek uit het garnizoen ontvangen die mili tairen van hun Compagnies Commandant bij wijze van voorschot de vivresindemniteit tot en met den 23en September, op den rustdag geschiedt die betaling door of vanwege den Brigade

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 91