88 Intendant en ontvangen zij de indemniteit voor de overige dagen. Van een en ander wordt op het sub (3) dezer paragraaf bedoelde bewijs tin inkt aanteekening gehouden. (5). Het meergenoemd bewijs wordt na terugkomst van den man in het garnizoen aan den Compagnies Commandant afgege ven. Blijkt daaruit, dat te min genoten is, dan wordt het aanko mende alsnog bij de Compagnie uitgekeerd, (6.) De hiervoren bedoelde, op indemniteit gestelde militairen, kunnen, mits zij daartoe tijdig het verzoek doen, rijst, brood, vleesch en gedroogde visch tegen contante betaling van de prijzen, welke de troepen in rekening worden gebracht, op het uur van fourageeren van de Intendance ontvangen. (7). Aangezien zonder overlegging van het sub 3 dezer pa ragraaf bedoelde bewijs geen verstrekking van geld mag plaats hebben, behoort tegen het zoekraken met den meesten zorg te worden gewaakt. (8.) Door den Brigade Intendant (of den hem toegevoegden luitenant der Militaire Administratie) wordt van de betaalde bedragen voor vivresindemniteit aanteekening gehouden, met vermelding van naam, rang, landaard en stamboeknummer der militairen, zoomede van de korpsen en onderdeden, waartoe zij administratief behooren. Alle betalingen ten behoeve van de troepen worden uitsluitend gedaan door of vanwege den Brigade Intendant, die voor eene regeling terzake, de noodige voorstellen doet aan den Brigade (Detachements) Commandant, Ten opzichte van de verpleging ressorteeren: het Hoofdkwartier onder den door den Chef Intendant nader aan te geven Brigade Intendant; de scheidsrechters van de Roode Partij onder den Intendant van het troependeel, waarbij zij zijn ingedeeld; IV. BETALINGEN. V. VERPLEGING OFFICIEREN BUITEN BRIGADE VERBAND.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 92