89 terwijl, wat de Blauwe Partij betreft, door den Partij Comman dant zal worden bepaald, tot welk ressort de Divisie staf en de scheidsrechters behooren. (1). De geleiders der ingehuurde paarden voorzien zelf in hunne verpleging en in die van hunne paarden. (2). Indien de Brig. Ct- dit in bijzondere omstandigheden, met het oog op den van de ingehuurde paarden verlangden arbeid, bepaald noodig acht, kan hij den Brig. Int. opdragen per inge huurd paard een ration padi beschikbaar te stellen tot eene max. hoeveelheid van 2 K. G. (1). Ieder man is voorzien van het voorloopig noodration, be staande uit: voor de Cavalerie voor de overige troe pen (het gewone) (2). De waarde van de rijst en gedroogde visch, gebezigd voor de samenstelling van de voorloopige noodrations, zal, indien deze artikelen tijdens de manoeuvres worden verbruikt, aan de betrok ken compagnieën, enz. worden vergoed uit de aan de troepen toegekende vivres-indemniteit. (Zie Hoofdstuk III 1 (1) en 4 (2).) (4). Door de zorg van den Chef Intendant zal, na verbruik der noodrations, aanvulling plaats vinden, indien zulks bepaald nood zakelijk wordt geacht. (4). Van de niet verbruikte noodrations worden de pakken beschuit met thee en de blikjes geconserveerd vleesch (n.r.), zoomede de rijstzakjes, na afloop der manoeuvres spoedigst in de magazijnen van herkomst ingeleverd. 0,5 K. G. rijst 0,005 K. G. thee en 0,15 K. G. gedroogde visch 0,3 K. G. rijst 0,09 K. G. gedroogde visch 1 blik geconserveerd vleesch (nr.) 1 pak a 8 stuks beschuiten met 0,005 K. G. thee. VI. VERPLEGING INGEHUURDE PAARDEN. VII. NOODRATIONS.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 93