90 (5)- Voor geheel of gedeeltelijk verbruikte noodrations wordt van de vivres-indemniteit ingehouden: a. voor het volledige voor Europeanenƒ0,42 voor Inlanders (dwangarb0,40 gewone noodra- tion voor het pak be- schuit met thee en ontbijt voor alle landaarden. ƒ0.34 het blikje gecon- 1 J serveerd vleesch voor 0,3 K. G. rijst en 0,09 K. G. gedroogde visch voor alle landaarden.ƒ0,08 b. voor het volledige Cavalerie noodration, waarvan geen gedeeltelijk verbruik mag plaats vinden, voor alle land aarden. ƒ0,15 (6). i- ij verbruik van het volledige gewone noodration door Inlanders (w. o. dwangarbeiders) wordt hun voor aankoop van de benoodigde hoeveelheden brandhout, klapperolie en zeep toegekend een bedrag per man en per dag van. ƒ0,03 (7). Indien, in verband met den tactischen toestand, onvoorzien geheel of gedeeltelijk verbruik van noodrations moet plaats heb ben dit uitsluitend ter beoordeeling van den oudsten troepen- comdt. ter plaatse en de reeds voor dien dag ontvangen versche artikelen geheel of gedeeltelijk zijn bedorven, kan de geldswaarde daarvoor worden terugontvangen op de wijze, als is voorgeschreven bij 13 van de bijlage behoorende bij de Algemeene Order 1910 No. 59 (voorschriften voor het vivresbeheer). 1 Maten, weegwerktuigen, enz. Voor het voor zoover noodig medevoeren van maten en weegwerktuigen, geldkisten, stalbenoodigdheden, keukengereed schappen, verlichtingsmiddelen en de daarvoor toegestane petro leum, wordt verwezen naar de betrekkelijke bijlagen van het verplegingsvoorschrift. VIII. DIVERSE BEPALINGEN.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 94