91 2- Kwartiermakers, kookgereedschappen. (1). Ten behoeve der Blauwe partij zullen op den 20en en den 21£ten September op de uitladingsplaatsen en bivakplaatsen de avondmaaltijden door de zorgen van vooraf derwaarts te zenden kwartiermakers worden bereid. (2). Deze ontvangen de daartoe strikt benoodigde kookgereed schappen (Korpsgewijze) uit de garnizoenskleedingmagazijnen te Bandoeng en Tjimahi in bruikleen. (3). De ontvangers zijn verantwoordelijk voor de weder in levering. (4). Bij terugkeer der troepen zullen, waar noodig, tot hetzelfde doel kookgereedschappen (of keukenwagens) kunnen worden ont vangen uit de naastbij gelegen garnizoenskleedingmagazijnen (oorlogsmagazijnen). (5). De kwartiermakers ontvangen de benoodigde vivres enz. van den Brigade Intendant. 3. Geldkisten De plaatsing en de bewaking van de mede te voeren geldkisten zal worden geregeld door de Brigade (Detachements) Comman danten. 4. Distributie (1). De distributie der verplegingsbehoeften aan de korpsen wordt geregeld door den Brigade (Detachement) Commandant. (2). De voor deze distributie benoodigde meet- en weeg werktuigen, benevens een boogzaag, behooren te worden mede gevoerd in de bagagekarren der korpsstaven. (3). Deze voorwerpen worden, zoo noodig, vóór het vertrek der troepen ontvangen uit het Garnizoenskleedingmagazijn ter plaatse. 5. Distributie aan Staven en scheidsrechters. (1). De officier der Militaire Administratie ingedeeld bij het Hoofdkwartier zorgt voor de ontvangst van de verplegingsbehoeften en verdere benoodigdheden voor het Hoofdkwartier.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1917 | | pagina 95