184 Den 24sten September voor overmacht terugtrekken, ge deeltelijk tot Z. rand Sangkanoerip, gedeeltelijk over kng. Moentjang naar O. rand Panaoewan. d. Loopgraven maken en stellingen voorbereiden voor nach telijk vuur. 5. C. L. H. 3 esk. waakt 24-9-'17, in samenwerking met Inf. XVI, tegen evenwijdige vervolging ten W. van den grooten weg. C. 2 waakt in samenwerking met Inf. XX tegen evenwijdige vervolging ten O. van den marschweg. R. H. 3 esk. blijft voorloopig te mijner beschikking. 6. 1 batterij V. A. in bewakingsstelling ter hoogte van T. 206 (O. van paal 16) tot het flankeeren van de stelling in Z.W. richting. 7. 1/2 sectie genie 24-9-' 17 ingedeeld bij Inf. XII, 1 /2 sectie genie bij Inf. XI. Voornaamste bruggen in den marschweg, te beginnen bij die ter hoogte van paal 18, reeds dadelijk ter vernieling voor bereiden. Bij eventueeien terugtocht op 24-8-'17 vernielt de bij de achterhoede ingedeelde 1/2 sectie de bruggen. 8. A. R., Inf. XI -j- M. 1/3 1 al arm kwartieren betrekken. 9. De troepen brengen den nacht in gevechtsvaardigen toestand door kort achter de stellingen. Veldwachten vóór de gevechtslinie en detachementen op de flanken te plaatsen door de vakcommandanten. Inf. patrouilles uitzenden in de richting van den vijand in de aangegeven vakken. Inf. XI plaatst veldwachten nabij de uitgangen van de le geringsplaats. Kantonnementscommandant Majoor Wempe. 10. B. Tn. bij de korpsen tot 24-9-'17, 5 v., op welk tijdstip zij door den Comdt. v/d B. T. worden geformeerd op den grooten weg met het hoofd bij paal 17, front N., volgorde Inf. XI, Brig, staf., Ie Afd. V. A., M. 1, C. R. H. 3, Inf. XII, Inf. XX, Genie en Inf. XVI, daarna de filterwagens in gelijke volgorde en afmarcheeren inrichting Cheribon.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1918 | | pagina 198