160 - Feestmarsch; gecomponeerd door A. Gleichmann, kapel meester van het 18de Bataljon Infanterie. biz. 1. 31 Augustus 1837door A. W. F. Idenburg, kapitein van den Generalen Staf, adjudant van Z. E. den Commandant van het leger. 3, Onze Koninginnen en het Nederlandseh-Indische leger; door H. P. Willemstijn, majoor van den Generalen Staf. 10. Moriamur pro Regina nostra; door A. H. W. Scheuer, Kolonel der Infanterie. 13, Bijdrage van J. R. Jacobs, Luitenant kolonel der Infanterie. 14, Geachte Redacteur, bijdrage van Generaal Majoor J. W. Stemfoort. 15, Aan H. M. Koningin Emma; door Si Anoe. .18, Een bloemlezing uit de dagorders van het Nederlandsch- Indische leger; door C. T. 19, Bijdrage van T. J. A. Molenaar, kapitein intendant. 31, Dettmeijer's woord; door Klewang. 32, Bijdrage van een Indisch Cavalerie-Officier. 34, Bijdrage van Mangkoe Nagara, Kolonel Commandant van het Mangkoe Nagaransche Legioen. 36, Bijdrage van Raden Ario Majang Koro, Commandant der Barisan van Bangkalan, met naschrift van de redactie. 37, Bijdrage van Pangeran Arija Pakoe Nata Ningrat, ko lonel titulair. 40, Bijdrage van Raden Arija Soeraning Prang, Luitenant-ko lonel titulair. 43, Bijdrage van Raden Arija Tjitra Koesoema, Majoor Com mandant der Barisan van Soemenep. 45. Bijdrage van Raden Arija Soemo di Poetro, Majoor Com mandant der Barisan van Pamekassan. 47. 6 September 1898; door A. S. Carpentier Alting, pre dikant. 48. Een enkel woord; door J. Ph. Ermeling, Generaal-ma- joor, oud chef van het wapen der genie. 55. De Indische artilleriedoor W. Boetje, Kolonel Chef van het wapen der artillerie. 56. Het ontstaan der „Genietroepen" als militair onderdeel van het legerdoor W. P. H. van Oorschot, Kolonel Chef van het wapen der genie. 65, Trouw aan Koningin en Vaderland; door J. A. W. Oxenaar, Luitenant Kolonel, commandant van het Regi-

Stelselmatig Geordende Inhoudsopgave van het Ind. Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 164