317 No. 8. Verslagen nopens de bij het 9de en 20ste Bataljon In fanterie gehouden oefening in het koken door den man. No. 9. Verslag der commissie tot onderzoek van het mitrail- leurvraagstuk. Met een plaat en acht bijlagen. No. 10. Bericht betreffende de organisatie enz. eener volledige compagnie wielrijders, zoomede betreffende het meest wenschelijk geachte rijwieltype voor ons leger; met vijf platen. No. 11. Beknopt verslag van de Commissie van Proefneming met den Peijerschen Bakoven; met drie platen. No. 12. Rapporten over de proeven met het bakken van brood, naar de gegevens, verstrekt door den heer Goodliff. No. 13. Beschrijving van een veld-bakoven van eenvoudige con structie, zooals in Korintji tijdens de expeditie is ge bruikt; met een plaat. No. 14. Verslag van den tocht naar de Gajo- en Alaslanden in de maanden Februari tot en met Juli 1904 onder den luitenant-kolonel van den generalen Staf G. C. E. van Daalen; met vier kaarten en zeventien bijlagen. No. 15. Geneeskundig Rapport betreffende de excursie naar de Gajo- en Alaslanden onder den luitenant-kolonel G. C. E. van Daalen; met zes photographiën en twee platen. No. 16. Overzicht van de schiet- en rijproeven met de kanonnen van 7 c. M. L|28 en 7 c. M. L| 14 op kanonterugloop- en veerspooraffuit en met de houwitsers van 10.5 c. M. LI 12 op kanonterugloop- en veerspooraffuit. 'No. 17. De expeditie naar Korintji in 1903. Uittreksels uit de verslagen der verschillende wapens en diensten, bene vens eenige afzonderlijke bijlagen. No. 18. Dagboek betreffende de verrichtingen der commissie tot aankoop van paarden in Australië, van Maart tot Augus tus 1906. s No. 19. Een officiers-patrouille van Salatiga naar Weltevreden (Mei 1906); door F. H. J. M. Buffart.

Stelselmatig Geordende Inhoudsopgave van het Ind. Militair Tijdschrift | 1925 | | pagina 323