92 dan voor de veiligheid en de bescherming der magazijnen noodig zullen zijn l. dat de kazernen bij voorkeur gedekt zullen worden met atap en sierappenen van vaste wanden met kleppen voorzien tot betere bescherming tegen de nachtlucht; c. dat de missigit in Longbattah-Missigit afgebroken en het puin daarvan gebruikt zal worden tot ophooging van het terrein d. dat een tweede artesische put geboord zal worden buiten den kraton e. dat op de posten Oleh-lehOedjong-Kali, Marine-benting Kotta-Eadja-Bedil, MoesapiLamara-noordoost en Lamara-oost, Lang- kroek-oost, Lamprit en Berouw dagelijks aan de manschappen een kwart flesch roode wijn zal worden verstrekt, en dat dit ook geschie den zal bij den aanleg van nieuwe postenzoolang de eerste werk zaamheden duren; f. dat zooveel mogelijk gezorgd zal worden voor gelegenheid tot baden door het daarstellen van Norton-pompen, zullende door het in gebruik stellen van met een klep voorziene kuipen en door andere doeltreffende maatregelen tegen verspilling van het water moeten wor den gewaakt; g. dat buiten den kraton op het daarvoor reedsin overleg met den bevelhebberdoor de commissie aangewezen terrein een nieuw hospitaal zal geplaatst worden voor 600 zieken, met opdracht aan den legerkommandant om het noodige te verrichtenopdat bij den bouw van dit hospitaal de meeste spoed worde betracht; li. dat voor het nieuwe hospitaal tijdelijke gebouwen zullen worden opgeslagen, uit geheel nieuwe materialen bestaande, terwijl de ma terialen van het oude hospitaalvoor zoover zij uit bamboe bestaan verbrand en, voor zoover uit djatihout, gedesinfecteerd zullen wor den althans zoo dit de moeite en kosten loont ten einde voor later gebruik te worden opgelegd;

Militair Tijdschrift | 1877 | | pagina 95