- 86 Nr. v/h vernie- lings- plan Soort Ligging Opmerkingen 167a Betonversperring Voor spoorwegovergang bew. Ransdaal Gesloten. 165 Aspergeversperring Voor viaduct in kunstweg Kunrade- Draden niet doorge Klimmen knipt. 164 id. Poort west van Voerendaal id. 164a Putringen Poort in landweg N.W. Voerendaal Gesloten. 163 Aspergeversperring Poort N.O. station Voerendaal id. Brugvernieling Geleenbrug bij Kasteel Rivieren Gesprongen. id. Geleenbrug bij Brommeldermolen id. id. Geleenbrug in kunstweg Nuth-Vaes- id. rade id. Geleenbrug in kunstweg Nagelbeek id. Schimmen id. Geleenbrug in kunstweg Nagelbeek- id. Heisterbrug id. Geleenbrug in kunstweg Oudekerk- id. Heisterbrug id. Geleenbrug bij Zweikhuizen id. id. Geleenbrug in kunstweg Geleen-Da- id. niken id. Geleenbrug in kunstweg Geleen-Abs- id. hoven 71 Putringen met zand en Bij spoorwegovergang in kunstweg Gesloten. cement Beek-Sittard 70 id. Bij spoorwegovergang in kunstweg id. Neerbeek-Geleen 73 id. Op kunstweg Beek-Sittard N.W. van id. Geleen 74 id. Op zuidelijke kunstweg Munstergeleen- id. Wintraken (W) 69 Friese ruiters Op kunstweg Leijenbroek-Wintraken id. (W) 68 id. id. id. Brugvernieling Geleenbrug bewesten Munstergeleen Niet gesprongen. 67 Putringen met zand Op westelijke kunstweg Leijenbroek Niet gesloten. (L)-Sittard 80 id. Op oostelijke kunstweg Leijenbroek Gesloten. (L)-Sittard 66 id. Op kunstweg Sittard-Beek bezuiden Niet gesloten. spoorwegkruising bewesten Leijen broek (L) 65 id. Als boven, maar benoorden spoorweg id. kruising

NIMH | 1952 | | pagina 100