245 Bijlage VI Kaderlijst a. als aanvulling van Bijlage I. b. van onderdelen, die naar Rotterdam zijn gezonden. c. van onderdelen van de Luchtverdediging. Onderdelen Staf Kant. C. (10 Mei e.v.d. gevormd) Vaartuigendepot Rotterdam Staf Tankbedrijf V aartuigenbedrij f Marinedetachement Depot genietroepen Opleiding voor res.officier C.Pn. van I (Schoonhoven) 1-II-Dep.G.Tr. Commandanten en ingedeelde officieren en onderofficieren Kapt. der genie H. K. Duhoux idem J. D. Backer idem H. v. d. Sluijs idem J. v. Mill le luit. der genie E. C. H. L. de Ridder 2e idem H. J. Schoolland Res. 2e idem J. J. Pennock Lt.kol. Gen.St. J. J. C. P. Wilson Kapt.Gen.St. J. D. S. Paters Ritm. K.N.I.L. H. A. Buiskool Res.le luit.S.D.- H. H. Veder Res.kapt.S.D.- D. G. W. Dijxhoorn idem P. Hooijkaas Res.le luit.S.D.- T. Plate idem B. E. Ruijs idem J. A. de Monchij idem Mr. A. Blom idem Wolters idem Hudig idem A. Jonckheer idem Th. A. W. Ruijs Res.2e luit.S.D.- J. Dura idem J. P. Bruijnzeel Res.le luit.S.D.- C. D. Matthijsen Kapt.S.D.- W. L. Tiel Res.2e luit.S.D.- T. Steensma Luit.ter zee 2e kl. N. W. de Boer 2e luit.der genie J. C. Hardeman idem Ir. H. A. Rodrigo Kapt. der genie P. de Koek Cad.vaandrig F. C. de Boer le luit. der genie P. M. Kautz Bijzonderheden Kapt. adj. aanv. Ch. v. d. staf. gewond Witte Huis. Ch. v. d. staf 12 Mei e.v.d. toegev. off. idem Heeft Eng. genietroepen 10 Mei uit Hoek van Holland gehaald met sleep boot Siberië en 13 Mei naar Vlaardingen gebracht. Ingedeeld bij 2-11. 10 Mei patrouille naar Leeuwenbrug, daarna bij 2-II; vij. mitr. vermeesterd. 13 Mei naar Rotterdam voor het uitvoeren van vernielingen. 10 Mei naar Witte Huis. 10 Mei patr. naar Maasbruggen, samen gewerkt met 2e luit. Strijers van 2-III en 2e luit. der mariniers Jonkman Wijnhaven-Scheepmakershaven-Maas hotel.

NIMH | 1952 | | pagina 261