246 Onderdelen 2-II-Dep.G.Tr. 1-III-Dep.G.Tr. 2-IH-Dep.G.Tr. 3-III-Dep.G.Tr. Depot luchtstrijdkrachten Staf le Luchtvaartcompagnie 3e Luchtvaartcompagnie S.R.O.M.L. Comp.vl. makers Maritieme middelen Afd. mariniers Marinedepot 11 R.I. 11 C.Pag. 11 C.Mr. Commandanten en ingedeelde officieren en onderofficieren Res.le luit. der genie J. F. Kremer. 2e luit. der genie H. Tieskens le luit. der genie C. Schep 2e luit. der genie J. Hooftman 2e luit. der genie J. D. A. Strijers le luit. der genie J. Kroes Res.kapt.vl. Grandia Res. 2e luit. H. Weinberg Res.kapt.wr. C. E. A. Harloff Res.le luit. N. Martijnsen Res.le luit.vl. van Almelo Sergt.K.N.I.L.- Hölziger Adj.ond. J. Sinnig Sergt.maj. H. P. Fokkens le luit.wr. W. J. Kramer Ritmr.wr. J. B. A. F. v. Eekelen Res.2e luit. J. J. J. G. v. Drunen Kapt. der mariniers P. v. Gijn idem W. Schuiling 2e luit.d.mar. T. Jonkman idem E. H. J. Menger idem P. Nanninga idem A. F. v. Velsen Luit.t.zee 2e kl. Jurrjens (Hr.Ms. van Galen) idem C. L. J. F. Douw v. d. Krap idem Bn. van Lijnden Off.M.S.D. le kl. Drijver Luit.t.zee Koldewijn le luit.mariniersK.mar.res. Mr. C. de Jong Officieren en bemanning van Hr.Ms. van Galen Lt.kol. T. J. Reeser Kapt.inf. N. J. Kanaar Res.off.v.gez. le kl. J. W. Smits Aalmoezenier R. M. H. Verhoeven Sergt. Hagemeijer Kapt.inf. J. K. v. Prehn Res.2eluit.inf. B. A. G. Plasschaert Res.le luit.inf. A. J. R. Robbers idem W. R. Ertzen idem J. W. M. van Ooijen Sergt. v. Eijck Bijzonderheden C.-le Sectie. C.-2e Sectie. Patrouille van station Beurs naar Boomp jes. (Maashotel, contact met luit. Kautz en Jonkman.) Bewaking station D.P. Heeft 15 000 handgranaten van Schiphol gehaald. Met det. naar Z.H.E.S.M. Met det. van le Luchtvaartcompagnie sluizen in W.Zeedijk bezet. C.-le Luchtvaartcompagnie Met 100 man van Centr. kaderschool naar Willemsbrug. Met det. naar stat. Beurs. Met det. naar Veerhaven, Parkkade. Met det. naar stadhuis. Met det. naar Hoofdbureau van Politie. 1 Naar noordrand van Rotterdam t/o i Overschie. Adj. van C.M.M. C. van een Comp. Telefoondienst. Beursstation, Oude Plantage. Oude Plantage. C.-Afd.mar.tr. W.front. Commandant. Adjudant. Regimentsarts. Hulpaalmoezenier. C.-rijwielpatrouille. Commandant. C.- 2e Sectie. Commandant. C.- le Sectie. C.- 2e Sectie. C.- 3e Sectie.

NIMH | 1952 | | pagina 262