'kaart nr. 2 249 Bijlage VII Verklaring der cijfers van schets/i 1Heerenhuizen 2. Loods A 3. St. Job kantoorgebouw 4. St. Job, loodsruimte 5. Magazijnpand 6. Loods A/B 7. Loods C 8. Loods D/E 9. Loods F 10. Schiemond 11. Aankomstloods N/S 12. Loods New Castle 13. Kaaspakhuis 14. Loods AAI 15. Loods BBO 16. Loods BB2, ged. 17. Loods BB2, ged. 18. Loods CC1 19. Loods CC3 20. Loods CC6 21. Loods K/N/S/M 22. Katoen veem 23. Roode Kruistrein 24. Loods 4 25. Hasekamp 26. Matex 27. Schoolgebouw 28. Pakhuis No. 2 29. Waschbedrijf 30. Laadplaats 31. Garage Nenijto 32. Centrale herstelwerk- plaats 33. Magazijnruimte 34. Et. Bakkerij No. 4 35. Schoolgebouw 36. Slachthuis 37. Vetsmelterij 38. Schoolgebouw 39. Fabriekspand 40. Et. Bakkerij No. 3 41. Kaaspakhuis 42. Maalbedrijf 43. 44. v.m. Loc.-loods N.S. Loods 20 Westerlaan 2, 3, 4 Parkhaven W.Z. St. Jobsweg 10 Jobshaven W.Z. Kapelstraat 12 Schiehaven N.Z. Schiehaven N.Z. Schiehaven N.Z. Schiehaven N.Z. Schiehoofd, ged. Westzeedijk 550 IJselhaven O.Z. IJselstraat-Vierhavenstraat IJselhaven W.Z. IJselhaven W.Z. IJselhaven W.Z. IJselhaven W.Z. IJselhaven W.Z. Lekhaven O.Z. Lekhaven O.Z. Lekhaven O.Z. Keilehaven O.Z. Behoorde tot de Afd. Geneeskundige dienst van de Etappendirectie. Merwehaven Havendijk 29, Schiedam Parellelweg, Vlaardingen Busken Huetstraat van Vollenhovenstraat Veldleger, Witte de Withstraat der E.Bakkerijen aan de rechter Maas oever. Det. Motordienst van het Etappen Commando Det. Motordienst van het Etappen Commando Insulindestraat Jacob Catsstraat 128 Bloklandstraat Abattoir Abattoir Havellandstr. det. Motordienst v. Spaanstraat 12 Ged. Slaak 132 Koestraat de Blauwe Molen Struizenburgerdwarsstraat Oostmaaslaan Stieltjesstraat Bureaux etappenintendant. Etappenlaboratorium. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van levensmiddelen en haver. Etappenmagazijn van levensmiddelen en haver. Militair magazijn van levensmiddelen. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van kleeding. Etappenmagazijn van kleeding. Etappenmagazijn van kleeding. Etappenmagazijn van kleeding. Etappenmagazijn van kleeding. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van levensmiddelen. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van kleeding. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van hooi en stroo. Etappenmagazijn van levensmiddelen en haver. 3e Comp. Int.troepen. Etappenmagazijn van levensmiddelen en haver. Stond onder de bevelen van de hoofd intendant. Stond onder de bevelen van de hoofd intendant. Stond onder de bevelen van de hoofd intendant. Etappen snijbedrijf. Etappenbakkerij Ie Comp.Int.troepen. Etappen slachterijen. Etappen slachterijen. Etappencommando. Etappen gistbedrijf. Etappen bakkerij. Etappenmagazijn van levensmiddelen en haver. Loonmaalderij. Etappen doorvoer magazijn. Etappenmagazijn van hooi en stroo.

NIMH | 1952 | | pagina 265