453 Bijlage I KADERLIJST De beschikbare gegevens maakten volledige reconstructie niet mogelijk, terwijl de mogelijkheid van onjuistheden niet uitgesloten is Naam Rang Functie Stafkwartier C.-Peel Div. (T.B.N.Br.) L. J. Schmidt Kolonel infanterie Commandant B. M. P. van Griethuyzen Kapitein generale staf Chef Staf, tevens Hoofd Sectie I J. Dommisse Kapitein infanterie Tijd. toegevoegd officier J. J. Wijnsouw le luitenant infanterie Hoofd Bureau 1-1 (tact. aan gelegenheden) E. A. Wijdicks Kapitein infanterie Toegevoegd officier W. J. Terhenne Res. le luitenant infanterie Toegevoegd officier, tevens Hoofd Sectie III C (gasdienst P. C. Geus Kapitein infanterie Hoofd Bureau 1-2 (organisatie) J. W. J. Panis Res. kapitein infanterie Toegevoegd officier T. van den Berg 2e luitenant pl.adjudant Toegevoegd officier, tevens Hoofd 1-7 (jur.dienst) en Sectie IV. H. E. C. van Ameyden van Duyn le luitenant infanterie K.N.I.L. Hoofd Bureau 1-3 (inl.dienst) W. Meuldijk Res. le luitenant infanterie Toegevoegd officier Mr. J. T. M. van der Vaart Res. 2e luitenant alg.dienst Hoofd Bureau 1-4 (mil. gezag) j. Liesker Res. kapitein genie Hoofd vbdd., tevens C.-Vbd. A. J. F. Talens Res. le luitenant infanterie K. J. H. Poll le luitenant Ptr. C.-det.Ptr. K. Keizer Tijd. res. kapitein genie Dir. veldp.kantoor Nr. 10 J. Boelstra Res. majoor spec.d.V.L. Hoofd motordienst Ir. J. H. Froger Res. le luitenant alg. dienst Hoofd Bureau innundatiën A. L. Willems Kapitein-intendant Hoofd Sectie II (intendance dienst) F. A. Been Res. le luitenant infanterie Toegevoegd officier Dr. F. H. Stibbe Res. dir. officier v. gezondheid Hoofd Sectie lila (geneesk.- 3e kl. dienst) A. D. A. van Overheem Res. officier v. gezondheid 2e kl. Toegevoegd officier B. P. Bos Res. officier-tandarts le kl. Tandarts H. F. Paul Res. paardenarts le kl. Hoofd Sectie Illb (veterinaire dienst) W. J. H. L. Sprangers Res. kapitein genie Hoofd Sectie V (genie) Ir. C. J. van Oyen Res. le luitenant infanterie Toegevoegd officier G. H. Boomer Majoor mil. adm. Hoofd Sectie Vila (controle adm.dienst) E. Daams Kapitein mil. adm. Hoofd Sectie Vllb (adm. St.K).

NIMH | 1953 | | pagina 471