Alvorens thans over te gaan tot een korte beschrijving van de actie van de drie bataljons onder commando van C.-20 R.I., volgt hieronder een overzicht van de opstelling en legering van de overige te 's-Gravenhage aanwezige depottroepen in de nacht van 11 op 12 Mei. 215 I Dep.Inf. C.-I Dep.Inf.: Dep.Bat.Gr. C.-Dep.Bat.Gr.: 2e Compagnie: 3e Compagnie: 4e Compagnie: 7e Compagnie: 8e Compagnie: Det. I.S.S.: Dep.Bat.J. C.-Dep.Bat.J.: 2e Compagnie: 3e Compagnie: 2e Sectie-4e Comp. 5e Compagnie: 6e Compagnie: 7e Compagnie: 4 Dep.Bat. Ie Compagnie: 2e Compagnie: 3e Compagnie: 6e Compagnie: 7e Compagnie: V Dep.Inf. C.-V Dep.Inf.: 2 Dep.Bat. C.-2 Dep.Bat.: Ie Compagnie: 2e Compagnie: 3e Compagnie: 4e Compagnie: 5e Compagnie: 6e Compagnie: 7e Compagnie: 13 Dep.Bat. C.-13 Dep.Bat.: Ie Compagnie: 2e Compagnie: 3e Compagnie: cp. in school in de v.d. Spiegelstraat, cp. in school aan de Hoefkade. opgesteld aan Laan van Nieuw Oost Indië in het Haagse bos en bij het De partement van Economische Zaken aan de Bezuidenhoutseweg. legert in school aan de Hoefkade. bezet bruggen buiten de „kleine kring", oude Alexanderkazerne. legert in school in de Teylerstraat. legert in school aan de Hoefkade. cp. in school in de v.d. Spiegelstraat, legert in school in de v.d. Spiegelstraat. levert wachten op de politiebureaux aan het Alexanderveld, in de Archimedes- straat en aan de Gevers Deynootweg te Scheveningen; de rest legert in de v.d. Spiegelstraat. school in de 's-Gravenzandelaan. beveiligt de omgeving van het H.K.-Vg.H. en het Departement van Econo mische Zaken. legert in de v.d. Spiegelstraat. legert in de school in de Duinstraat te Scheveningen. Deze compagnie stond nog onder bevel van C.-G.B.Gr. bewaakt de toegangen tot het spoorwegviaduct tussen Laan van Nieuw Oost Indië en Nieuw Oost Einde. bezet de „kleine kring" en heeft een detachement op het politiebureau Rijs- wijkseplein. beveiligt 164 Bt.Lu.A. en omgeving door bezetting van de spoorbaan van 100 m N.O. van het spoorwegviaduct Laan van Nieuw Oost Indië - Schenk- kade tot 1000 m N.O. daarvan. levert een detachement aan Stafwacht A.H.K.; rest legert in school aan de Vlietstraat. heeft een opstelling ingenomen a cheval van de Bezuidenhoutseweg, tront Z.W. ter hoogte van de N.O.punt van de hertenkamp; een detachement van 20 man bewaakt het militaire hospitaal aan de Fluwelen Burgwal. cp. omgeving Sportlaan. op cp. in Haviklaan. legert in school in de Tesselsestraat. twee sectiën in Loosduinen t.b. van C.-I-R.J.; rest komt in de nacht terug en legert in school in de Tesselsestraat. legert in school in de Cypresstraatis ter beschikking van C.-R.Gr. legert in school in de Parkietstraat; is ter beschikking van C.-R.Gr. legert in school in de Hortensiastraat; is ter beschikking van C.-R.Gr. legert in school in de Hortensiastraat; is ter beschikking van C.-I-R.Gr. legert in school in de Haviklaan. op cp. omgeving van Ostadestraat. legert in school in van Ostadestraat. legert in school in de Boerenstraat. legert in school in de van Beyerenstraat.

NIMH | 1954 | | pagina 233