Stafkwartier en Vbd.A.: 's-Gravenhage. Haarlem. Hillegersberg. 's-Gravenhage (een sectie te Bennebroek). Leiden, Bodegraven en Heemstede. Oegstgeest, Warmond, Delft, Alphen aan de Rijn en Leidschendam. Voorburg, Zoetermeer-Zegwaard en Pijnacker. in het rayon 's-Gravenhage - Rijswijk - Naaldwijk - s-Gravenzande - Ter Heijde - 's-Gravenhage, alsme de te Noordwijk, Katwijk en Valkenburg, in het rayon Santpoort - Haarlem - Heemstede - Hil- legom - Lisse - Sassenheim - Ruigenhoek - Aarden hout - Bloemendaal - Santpoort. bestaande uit Staf, Dep.Bat.Gr., Dep.Bat.J. en 4 Dep.Bat. te 's-Gravenhage. bestaande uit Staf, 10 Dep.Bat., 15 Dep.Bat. en 22 Dep.Bat. te Leiden. bestaande uit Staf en 1 Dep.Bat. te Bergen, 9 Dep.Bat. te Alkmaar en 12 Dep.Bat. te Bergen aan Zee. bestaande uit Staf en 19 Dep.Bat. te Hoorn, 11 Dep.Bat. te Enk huizen en Medemblik en 8 Dep.Bat. te Amsterdam. bestaande uit Staf, 2 Dep.Bat., 13 Dep.Bat. en 17 Dep.Bat. te 's-Gravenhage. VI Dep.Inf., bestaande uit Staf, 3 Dep.Bat., 6 Dep.Bat. en een compagnie van 14 Dep.Bat. te Delft en 14 Dep.Bat. (min een Comp.) te Rijswijk. VII Dep.Inf., bestaande uit Staf, 7 Dep.Bat. en 18 Dep.Bat. te Haarlem VIII Dep.Inf., bestaande uit Staf, 5 Dep.Bat. en 16 Dep.Bat. te Alkmaar en 21 Dep.Bat. te Schoorl. De depotcommandanten stonden onder de Inspecteur der infanterie, te 's-Gra- venhage, die zelf deels onder de Minister van Defensie, deels onder de O L Z ressorteerde. Het Depot cavalerie te 's-Gravenhage. depot stond onder de wd. Inspecteur der cavalerie en der wielrijders te s-Gravenhage, onder wie ook het Algemeen paardendepot te Hoofddorp ressor teerde. De wd. Inspecteur zelf stond rechtstreeks onder de O.L.Z. 3 R.H.: 1-10 R.A.: 1 C.Ptr.: 1 C.A.A.T.: I Aut.Bat.: I L.K.T.: I Div.: III Div.: Depots I Dep.Inf., II Dep.Inf., III Dep.Inf., IV Dep.Inf., V Dep.Inf., 5 -0 Dep.Bat. was gelegerd in het kamp bij Laren.

NIMH | 1954 | | pagina 23