14 Dep.Bat. (min een Comp.) van VI Dep.Inf., gelegerd te Rijswijk. I Dep.B.A. (Staf, 2 Dep.Afd. en 6 Dep.Afd.), gelegerd te 's-Gravenhage N.O. en Scheveningen. II Dep.B.A. (Staf, 4 Dep.Afd. en 8 Dep.Afd.), gelegerd te Voorschoten. III Dep.B.A. (Staf, 3 Dep.Afd. en 7 Dep.Afd.), gelegerd in het Laakkwartier te 's-Gravenhage. Dep.Cav., gelegerd in de Nieuwe Alexanderkazerne te 's-Gravenhage. Uit deze depottroepen waren enige onmiddellijk gevechtsvaardige onderdelen gevormd, zogenaamde compagnieën en detachementen bewakingstroepen, be stemd voor de uitvoering van verschillende bewakingsopdrachten (zie hierna). Afgezien hiervan stonden de depots onder de Wapeninspecteurs. De volgende onderdelen van I L.K. St.K.-I L.K. in de Willem Lodewijklaan te 's-Gravenhage (noord van Zorgvliet). 1 C.Ptr. (min een sectie) te 's-Gravenhage. Een deel van I Aut.Bat. te Leidschendam. St.-I L.K.T. en I Vb.A. te Voorburg. St.K.-I Div. te 's-Gravenhage (Raamweg). St.-R.Gr., 47 C.Mr., 47 Bt.6 veld en 47 C.Pag. te Loosduinen. I, II-R.Gr. te 's-Gravenhage Z.W. 1 M.C. te Loosduinen. 13 M.C. te 's-Gravenhage Z.W. 1-1 Bat.Pag. te 's-Gravenhage (Kamp Waalsdorp). St.-2 R.A. te 's-Gravenhage. Ie Peloton van 2 C.Lu.Mitr. en le en 2e Peloton van 1 C.Lu. Mitr. te 's-Graven- hage en 3e Peloton van 1 C.Lu. Mitr. te Wassenaar. De volgende onderdelen behorende tot de veiligheidsbezetting van W.Fr.-Vg.H. G.B.Gr. te Scheveningen. Het detachement Kijkduin van Res.G.C.J. te Kijkduin. Een sectie zoeklichten, een vernielingsdetachement en een detachement zink- schepenversperring te Scheveningen. Deze onderdelen stonden onder bevel van C.-Groep 's-Gravenhage. Het detachement Wassenaarse Slag van 4 Res.G.C. onder bevel van C.-Groep Leiden. De volgende onderdelen met een speciale bewakings- of beveiligingstaak. Dep.C.B.T.Gr. (4-Dep.Bat.Gr.), Dep.C.B.T.J. (5-Dep.Bat.J.) en 4 Dep.C.B.T. (4-4 Dep.Bat.) te 's-Gravenhage onder C.-I Dep.Inf. belast met bewakings opdrachten in de binnenstad. 23

NIMH | 1954 | | pagina 41