549 2. Scheidingslijn met II L.K. Bestaande scheidingslijn, verlengd over Nieuwe Krakeling (vt. 147.9-455.9)-Woudenbergsche Weg (niet inb.)-Bunnik (niet inb.)-Vechten (niet inb.)-Liesbosch. 3. Twee vakken: Zuid: VlIIe Div. Noord: Vile Div. Scheidingslijn tussen de Divn. Spoorbaan Amersfoort/Utrecht tot Den Dolder (bij Vile Div.)- Maartensdijk (BI. Amersfoort, bij Vile Div.)-Loenen (bij VlIIe Div.). Bevelsverhouding. C.-Groep Utrecht en C.-Groep Nieuwersluis (min C.-Vak Nederhorst den Berg) onder bevel van C.-VIIIe Div. C.-Vak Nederhorst den Berg en C.-Groep Naarden onder bevel van C.-VIIe Div. De groeps- en vak-Cn. van de Vg.H. verschaffen - ook ten opzichte van de gedeelten, die worden gesteld onder een anderen D.C., dan waarbij zij zijn ingedeeld - de noodige gegevens. Beveiliging van den terugtocht. De D.Cn. beveiligen den terugtocht aanvankelijk door de voorposten ter plaatse te laten, en piketten in de frontlijn te laten. Als laatste echelon gaan de voorposten terug. De piketten in de frontlijn moeten morgen nog standhouden; voorloopig tot nader bevel. De Cn. v.d. Cn.Lu.Mitr. krijgen bevelen van den erbij betrokken D.Cn. Op frontgedeelten, waar zich geen weerstandbiedende voorposten bevinden, blijven gelijk waardige onderdeden in de frontlijn achter. Mocht de vijand krachtig opdringen, dan moet hij worden afgewezen, in het bijzonder op de wegen en op de accessen van de Vesting Holland. 6. Regeling van den Terugtocht. 4. 5. Aanvang Onderdeelen van den T erugtochtswegen terugtocht St.K.-IV L.K 20.30 Bilthoven-Utrecht 111-15 R.A 20.30 kw. Amersfoort-de Bildt Utrecht-Harmeien 2e Hulpweerstation 20.30 id. 1 A.M.C 20.30 id. IV Vb.A. (deel Johannes- stichting) 20.30 over Utrecht naar Meern id. (deel Majellastichting) 20.30 kw. naar Amsterdam 4 C.A.A.T p.m. zoo spoedig mogelijk na 20.30 p.m. IVZ.S.A 20.30 kw. naar Amsterdam 18 R.A 20.30 te regelen door L.K.A.C. 5 R.H 20.30 over de Bildt-Utrecht 1 R.H 20.30 id. IV Auto Bat. (min 1) 20.30 kw. naar Amsterdam Vbd.A zoo spoedig mogelijk na 24.00 over de Bildt-Utrecht Vile Div 20.30 alle wegen in het terug huidige samenstelling tochtsvak VI Ie Div. VlIIe Div. huidige samen stelling versterkt met 1-IV alle wegen in het terug Auto-Bat. rechtstreeks te tochtsvak VlIIe Div. regelen door C.-VIII Div. 1-9 R.A 1.00 kw. Amersfoort-de Bildt (14 Mei) U trecht-Harmelen Marschdoelen (aanvankelijk) Nieuwe ter Aa. Harmeien, id. id. Meern. Watergraafsmeer. Vinkeveen (Noord) Watergraafsmeer, de oude stelling. Haarzuilen. id. Amsterdam (Z.W.). Vinkeveen (Zuid), te regelen door C.-VII Div. te regelen door C.-VIII Div. Harmeien.

NIMH | 1955 | | pagina 575