762 Naam Rang Functie Sectie Illb (veterinaire dienst) A. Kuipers J. N. Koning Luitenant-kolonel, dir. paardenarts Res. paardenarts 2e kl. Legerpaardenarts Toegevoegd officier Sectie IIIc (gasdienst) S. Schilderman J. F. H. M. V. Mentrop Dr. W. C. de Liefde Dr. J. G. C. v. Vloten Dr. C. H. v. d. Linden Res. luitenant-kolonel artillerie Res. kapitein infanterie Res. kapitein artillerie Paardenarts le klasse Officier v. gezondheid 2e kl. Leger-gasofficier Toegevoegde officieren Sectie IV (materieel der artillerie) G. Wegerif IJ. de Boer Dr. Ir. J. J. Valkenburg T. den Breejen v. d. Bout Luitenant-kolonel artillerie Kapitein artillerie Res. majoor motordienst Res. le luitenant motordienst Hoofd Toegevoegd officier Technisch opzichter Toegevoegd officier Sectie V (genie) C. Mattern J. C. G. Nottrot M. de Boer Ir. N. J. P. Verbruggen Ir. A. H. D. Hoyer G. B. Aalders A. v. d. Berg J. H. van den Hoven Sectie VI (aan -en afvoer en verkeersdienst) K. L. Rozendaal L. W. Heil Ir. J. Bellinga P. Westerhof Mr. B. G. Blaupot ten Cate D. de Vries T. V. Prins G. J. ter Brugge Sectie Vila (controle op de administratieve dienst) W. Weisfeit G. R. van Someren J. Sabee Sectie VHb (administratie en verpleging van het hoofdkwartier) J. A. Entingh Artilleriecommando D. M. Lucardie Mr. J. W. H. Swane F. G. Durst Britt F. A. J. de Klerck J. K. H. de Roo v. Alderwerelt N. J. Zijlstra W. A. J. Stuyver Ir. T. A. van Maanen Mr. Y. H. M. Nijgh P. J. Hamelberg Prof. J. M. Tienstra E. Prinsen N. D. Haasbroek A. Tichelaar F. Schuurman Luitenant-kolonel genie Kapitein genie Kapitein genie Res. kapitein genie Res. kapitein genie 2e luitenant genie Res. 2e luitenant genie Res. 2e luitenant genie Res. kolonel generale staf Res. kapitein motordienst Res. kapitein infanterie (motordienst) Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant infanterie (motord.) Res. Ie luitenant motordienst Res. Ie luitenant motordienst Res. 2e luitenant artillerie Luitenant-kolonel militaire admini stratie Majoor militaire administratie Kapitein militaire administratie Res. majoor militaire administratie Kolonel artillerie Res. Ie luitenant artillerie Majoor artillerie Majoor artillerie Kapitein artillerie Kapitein artillerie Kapitein artillerie K.N.I.L. Res. Ie luitenant artillerie Res. Ie luitenant artillerie Res. luitenant-kolonel spec, dienst Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein spec.dienst Res. kapitein spec.dienst Res. kapitein spec.dienst Res. kapitein spec, dienst Hoofd Toegevoegde officieren Hoofd Toegevoegde officieren Controleur Toegevoegd officier Toegevoegd officier Administrateur en verplegings officier Veldleger-ar tiller iecommandant Adjudant Chef van de Staf S chietinstructeur Toegevoegd officier Materieeldienst Art.-inlichtingsdienst Triangulatiedienst

NIMH | 1955 | | pagina 788