2e luchtvaartregiment 766 Naam Rang Functie Staf J. H. Sar J. Zuur I. A. Aler F. J. Molenaar C. I. Graaf Schimmelpenninck H. F. O. Hagen Luitenant-kolonel (wr.) Res. 2e luitenant (wr.) Kapitein (vl.) Kapitein (wr.) Res. kapitein 2e luitenant (wr.) Commandant, tevens Hoofd van het Bureau Luchtstrijdkrachten van het Hoofdkwartier van het Veldleger Adjudant Technisch officier Toegevoegd officier Gasofficier Radio-officier Ie Verkenningsgroep Staf H. v. d. Zanden K. W. M. Brantjes D. Cannegieter M. R. Tervoort J. v. Tuin J. H. J. v. Vuurst de Vries Majoor (wr.) Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant (wr.) Ie luitenant militaire administratie Res. officier v. gez. 2e kl. Commandant Toegevoegd officier Gasofficier Foto-officier Verplegingsofficier Groepsarts De namen van de 14 officieren- en onderofficieren-vliegers en 14 officieren-waarnemers, alsmede van het technisch en administratief personeel worden opgenomen in Hoofddeel III, Deel 7, De luchtverdediging. IIe Verkenningsgroep Staf H. L. G. Lambert E. A Plate H. A. Bunge F. Smit H. J. v. Buren F. K. M. Rotteveel F. Telman J. J. Schermer Kapitein (wr.) Res. Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant (wr.) Vaandrig militaire administratie Res. officier v. gez. 2e kl. Commandant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Gasofficier Foto-officier Verplegingsofficier Groepsarts De namen van de 18 officieren- en onderofficieren-vliegers en 14 officieren-waarnemers, alsmede van het technisch en administratief personeel worden opgenomen in Hoofddeel III, Deel 7, De luchtverdediging. IIIe Verkenningsgroep Staf F. Raland B. H. Slager H. J. Eenhoorn H. J. G. Boswinkel J. P. J. Wolffram Jhr. J. E. v. Panhuys H. G. Chr. Locher A. J. J. Boumans Majoor (vl.) Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant (wr.) Ie luitenant militaire administratie Res. officier v. gez. 2e kl. Commandant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Gasofficier Foto-officier Verplegingsofficier Groepsarts De namen van de 16 officieren- en onderofficieren-vliegers en van de 16 officieren- en onderofficieren-waarnemers, alsmede van het technisch en administratief personeel worden opgenomen in Hoofddeel III, Deel 7, De luchtver dediging. IVe Verkenningsgroep Staf A. W. de Ruyter van Steveninck F. G. Ditzhuyzen W. C. G. v. Weideren Baron Rengers J. v. d. Vliet M. v. d. Voo J. M. Vrijberghe de Coningh Dr. C. A. Gooskens Kapitein (wr.) Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant (wr.) Res. Ie luitenant (wr). Res. officier v. gez. 2e kl. Commandant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Gasofficier Foto-officier Radio-officier Groepsarts De verplegingsofficier van IIIe Verkenningsgroep trad tevens als zodanig op bij IVe Verkenningsgroep. De namen van de 16 officieren- en onderofficieren-vliegers en van de 12 officieren-waarnemers, alsmede van het technisch en administratief personeel worden opgenomen in Hoofddeel III, Deel 7, De luchtverdediging.

NIMH | 1955 | | pagina 792