768 He LEGERKORPS Naam Stafkwartier H. Harberts P. R. F. C. de Bruyn F. W. Fick Ds. W. Faber Ds. H. K. Gueré Ds. M. Bouwman Ds. F. Dresselhuis H. Kerkhofs A. F. Monchen C. C. van Mouruk I. E. Leezer W. P. Schotman W. J. van Tiel Ir. R. J. A. A. Kordlohne J. Klein J. P. H. van Aalst K. Kroeze Dr. M. v. Schouwen H. M. v. d. Linde P. Weys Prof. Dr. J. Roos J. J. Woldendorp I. L. van Praag Air. P. H. W. C. van Wicheren A. Jansen A. T. Reijst J. van Embden Andres Artilleriecommando P. J. A. Bartels E. Tissot G. A. Geel Afzonderlijke artilleriestaf Ds. J. P. Enklaar J. G. Spruyt A. H. Weijns Air. J. Eskens Ir. P. C. Kruyff T roependetachement P. A. Berlijn 4e Compagnie politietroepen H. Onderstal J. G. van Eek E. Roebers P. J. Cornelissen V erbindingsafdeling J. J. A. de Ridder Ai. Lopez Cardozo Kon. Alarechaussee G. J. W. Gelderman 4e Regiment huzaren Staf Jhr. S. Ai. S. A. A. de Aiarees v. Swinderen G. P. de Kruyf P. van Notten Air. H. S. Goldschmidt Air. J. H. C. v. Reenen van Lexmond J. Wachters H. II. Brandt W. F. A. de Beaufort Rang Generaal-majoor artillerie Luitenant-kolonel generale staf Res. Ie luitenant motordienst Veldprediker Res. veldprediker Res. veldprediker Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Hulpaalmoezenier Kapitein generale staf Kapitein infanterie Kapitein infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. majoor genie Tijd. res. kapitein genie Maj oor-intendant Dir. officier v. gezondheid 2e kl. Res. officier v. gezondheid le kl. Res. officier v. gezondheid le kl. Res. majoor Alajoor-dir. paardenarts Res. kapitein infanterie Res. kapitein artillerie Res. kapitein artillerie Kapitein genie Luitenant-kolonel militaire administratie Alajoor militaire administratie Kolonel artillerie Res. kapitein artillerie Alajoor artillerie Res. luitenant-kolonel artillerie Res. kapitein artillerie Kapitein artillerie Res kapitein artillerie Res. le luitenant artillerie Kapitein infanterie K.N.I.L. Kapitein politietroepen Sergeant-majoor poltitietroepen Sergeant-majoor politietroepen le luitenant politietroepen Kapitein genie Res. le luitenant genie Kapitein der Kon. Alar. Luitenant-kolonel huzaren Alajoor huzaren Res. ritmeester Res. ritmeester Res. le luitenant huzaren Res. le luitenant wielrijders Res. le luitenant huzaren Res. 2e luitenant huzaren Functie Legerkorpscommandant Chef van de Staf Ordonnansofficier Geestelijke verzorging Hoofd Sectie I (gen. staf) Bureau operatiën Bureau inlichtingen Toegevoegd officier Hoofd verbindingsdienst Directeur veldpostkantoor Hoofd Sectie II (intendance) Hoofd Sectie lila (geneesk.dienst) Toegevoegd arts Toegevoegd arts Alilitair Commissaris Ned. Rode Kruis Hoofd Sectie Illb (vet. dienst) Hoofd Sectie IIIc (gasdienst) Hoofd Sectie IV (materieel) Toegevoegd officier Hoofd Sectie V (geniedienst) Hoofd Sectie Vila (controle) Hoofd Sectie Vllb (adm. St.K.) Legerkorpsartilleriecommandant Adjudant Toegevoegd officier C.-19 R.A., commandant der leger korpsartillerie Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Luitenant verkenner Commandant Commandant Det. C. bij 4 R.H. Det. C. bij II Div. Det. C. bij IV Div. Commandant Pelotonscommandant Districtscommandant te Arnhem Commandant Toegevoegd hoofdofficier Adjudant Commandant-staf Toegevoegd officier Gasofficier C.-Korpstrein C.-Vbd.A.

NIMH | 1955 | | pagina 794