Naam Rang Functie C. Mouwen H. Blom v. Assendelft A. J. v. Ravenswaay P. W. C. Lans A. J. Peeters ie Eskadron K. G. A. Feist Jhr. C. Roëll J. J. L. Baron van Lijnden J. A. C. Bartels G. J. Jannink E. A. Lourillard P. M. Meltzer 2e Eskadron A. M. C. Mazel 3e Eskadron (gedetacheerd bij Brigade B) E. C. Baron van Pallandt Mr. J. A. G. Baron de Vos van Steen- wijk J. H. C. Valckenier Kips F. Dudok van Heel Snier 4e Eskadron Jhr. Mr. C. L. van Beyma thoe Kingma Jhr. A. T. de Muralt Jhr. B. F. van Bevervoorden van Oldemeule N. G. Pierson J. Bosschieter 5e Eskadron Mr. M. Nijhoff W. H. Gesner v. d. Voort W. G. Bitter K. W. Mol K. M. Kortland 6c Eskadron Jhr. W. Quarles van Ufford Jhr. Mr. B. W. F. van Riemsdijk. Jhr. Mr. E. van Lennep Boltang C. Bar. de Vos van Steenwijk 2e Eskadron van 3 R.H. A. D. C. van Voort van Zijp A. B. H. Vlielander A. C. Dijxhoorn G. A. van Borssum-Buisman Jhr. F. L. E. v. d. Maesen de Combreff Eskadron pantserafweergeschut J. L. Hollertt Mitrailleureskradron J. M. Fentener van Vlissingen R. O. Huisingh A. A. M. Driebeek Vlielander Hein Sectie mortieren C. A. Crena Uiterwijk 3e Peloton-2e Eskadron pantserwagens H. Meijer Res. 2e luitenant wielrijders Res. officier v. gezondheid le kl. Res. officier v. gezondheid le kl. Res. officier v. gezondheid 2e kl. Res. paardenarts 2e kl. Ritmeester Res. le luitenant huzaren le luitenant huzaren le luitenant huzaren Res. 2e luitenant huzaren Kornet Kornet Ritmeester Res. ritmeester Res. le luitenant Res. le luitenant Kornet Wachtmeester Res. ritmeester Res. le luitenant huzaren Res. le luitenant huzaren Res. 2e luitenant huzaren 2e luitenant huzaren Res. kapitein wielrijders Res. le luitenant wielrijders Res. le luitenant wielrijders Res. le luitenant wielrijders Kornet Res. ritmeester Res. le luitenant huzaren Kornet Wachtmeester Kornet Ritmeester Res. le luitenant huzaren 2e luitenant 2e luitenant Kornet le luitenant huzaren Res. le luitenant huzaren Res. le luitenant infanterie Kornet Res. wachtmeester Kornet le luitenant huzaren Toegevoegd officier Regimentsarts Toegevoegd arts Toegevoegd arts Regiments paardenarts Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Toegevoegd T oegevoegd Commandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Commandant Commandant

NIMH | 1955 | | pagina 795