776 Naam Rang Functie ie Compagnie D. Schippers Res. kapitein Commandant 2e Compagnie P. A. Treytel Res. kapitein Commandant 3e Compagnie J. E. N. J. de Richemont F. L. A. Dickmann A. C. J. M. Ploegmakers Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Mitrailleurcompagnie J. A. Sonneveld Res. kapitein Commandant IV-15 R.I. Staf Mr. A. F. H. Jansen Res. majoor Commandant ie Compagnie A. W. Jacobs Res. kapitein Commandant 2e Compagnie W. Butin Bik Kapitein Commandant 3e Compagnie J. Gerritsen M. W. Schuring H. F. M. Koenders Kooistra Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Vaandrig Commandant Toegevoegd officier S ectiecommandant Sectiecommandant Sectiepag. ingedeeld bij IV-15 R.I. J. Sjoerds Res. Ie luitenant Commandant 22e Regiment infanterie Staf J. F. de Ridder J. A. J. Houdkamp H. de Wilde J. F. C. de Wit Puyt Ds. R. E. van Arkel Ds. G. Venema K. E. Vosskühler Luitenant-kolonel Res. kapitein infanterie Res. 2e luitenant Res. 2e luitenant Res. Veldprediker Res. Veldprediker Hulpaalmoezenier 1 Commandant Adjudant (vermoedelijk) Toegevoegd officier Toegevoegd officier Geestelijke verzorging 22e Compagnie mortieren E. M. C. F. Verbeke Res. kapitein Commandant 22e Batterij 6 veld F. J. J. Moezel v. d. Woude Res. Ie luitenant artillerie Wachtmeester Commandant Sectiecommandant 22e Compagnie pantserafweergeschut C. J. Hogerland Visser Kapitein Vaandrig Commandant Sectiecommandant 1-22 R.I. Staf G. Hey M. Roebel J. Boot A. B. Philbert D. van Tuyl Res. majoor Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant 2e luitenant Res. Ie luitenant Commandant Adjudant Toegevoegd officier Toegevoegd officier C.-Vbd.A. ie Compagnie H. H. Moquette F. Doeleman M. A. Zuiderweg L. Haykens Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant

NIMH | 1955 | | pagina 802