777 Naam Rang Functie 2e Compagnie R. van Diffelen H. C. J. Oomen J. v. d. Vijsel Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant 3 e Compagnie J. H. Quicken J. B. Platenburg J. v. d. Berg Neher Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Vaandrig Commandant S ectiecommandant Sectiecommandant S ectiecommandant Mitrailleurcompagnie H. Goossens J. Boot H. E. I. H. Koopman de Vries R. A. Bongers Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Sergeant-majoor Sergeant Commandant S ectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant S ectiecommandant 111-22 R.I. Staf W. F. Stoltenhoff G. J. v. d. Poll Res. majoor Res. 2e luitenant Commandant Adjudant ie Compagnie J. H. Peeters J. J. Verwey Res. kapitein Res. 2e luitenant Commandant Sectiecommandant 2e Compagnie W. de Jongh C. G. J. M. Engel Res. kapitein Res. 2e luitenant Commandant S ectiecommandant 3e Compagnie J. van den Top Res. le luitenant Sectiecommandant Mitrailleurcompagnie A. W. H. Jochems Res. kapitein Commandant 4e Regiment artillerie Staf H. C. de Man J. J. Greter L. H. Le Fèvre de Montigny Jiskoot. Ds. H. Bout Luitenant-kolonel Kapitein Kapitein Kornet Res. veldprediker Commandant Adjudant Vuurregelingsdienst Toegevoegd officier Geestelijke verzorging 1-4 R.A. Staf Dr. Ir. W. van Rijswijk P. Laverman W. C. Baron van Boetzelaer W. P. H. M. v. Hoytema Res. majoor le luitenant Res. le luitenant 2e luitenant Commandant Adjudant Verkenner Inlichter ie Batterij Mr. J. P. Korthals Altes Res. kapitein Commandant 2e Batterij F. J. Huy C. v. Tijen W. A. Fritsma Kieff Binkema Res. kapitein Res. le luitenant le luitenant Kornet Kornet Commandant Batterij officier Sectiecommandant Sectiecommandant Toegevoegd aan de Bt.C. 3e Batterij J. Th. L. Rozendaal Res. kapitein Commandant II-4 R.A. Staf H. T. van Goor W. van Groningen Res. majoor Res. le luitenant Commandant Adjudant

NIMH | 1955 | | pagina 803