Hr. Ms. rivierkanonneerboot 779 Naam Rang Functie Dr. G. H. D. van Maanen J. A. F. Coebergh J. W. F. Bloemkolk D. C. van Eibergen-Santhagens M. D. van Lessen T. J. C. Meeues J. Boschschieter J. P. L. Stallaert J. A. Ar noldus P. Metman Dir. officier v. gezondheid 3e kl. Res. officier v. gezondheid 2e kl. Majoor-dir. paardenarts Res. kapitein artillerie Res. Ie luitenant motordienst Kapitein genie 2e luitenant huzaren Res. Ie luitenant infanterie Res. kapitein militaire administratie Res. 2e luitenant spec, dienst Divisiearts Toegevoegd arts Divisiepaardenarts Materieel der artillerie Technisch opzichter Hoofd Sectie V (geniedienst) Toegevoegde officieren (divisiepionierpark) Administratie en Verpleging C.-Troependetachement 4e Compagnie pioniers Ir. P. S. van Walsum Ir. G. Maas Ir. v. d. Schaar Ir. Jongejan Res. kapitein genie Res. Ie luitenant genie Vaandrig genie Vaandrig genie Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant 4e Mitrailleurcompagnie Ir. A. A. Bonnema W. Visser Vos M. F. Makel Croonen Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant Sergeant-maj oor-instructeur Dpi. sergeant Sergeant (capitulant) Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant 16e Mitrailleurcompagnie H. M. Vestdijk A. Gazendam P. Wevers P. K. Gregorewitsch Res. kapitein infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. 2e luitenant infanterie Sergeant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Ie COMPAGNIE-IVe BATALJON PANTSER- AFWEERGESCHUT A. G. Hopuik V. C. Coster van Voorhout B. van der Kuyp Res. kapitein infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant infanterie Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant 10e Batterij luchtdoelartillerie Prof. Ir. J. G. Hoogland J. J. W. A. Dubois F. R. M. Meltzer M. J. G. Bosch Res. kapitein luchtdoelartillerie le luitenant luchtdoelartillerie Vaandrig luchtdoelartillerie Adjudant onderofficier Commandant Sectiecommandant Batterij officier 4e Compagnie luchtdoelmitrailleurs (2e en 4e Peloton) Uiterwaal Kater Vaandrig luchtdoelartillerie Vaandrig luchtdoelartillerie Pelotonscommandant Pelotonscommandant Rijnbatterij Mr. J. Deen Res. le luitenant artillerie Commandant FREYR B. I. M. W. Ouwerkerk A. de Jong Luitenant ter zee 2e kl. K.M.R. Luitenant ter zee 3e kl. Commandant le officier 8e Regiment infanterie Staf W. F. Hennink H. Moskie L. J. Wolters Ds. N. J. A. v. Exel J. G. W. Joosten H. v. d. Made C. H. Paris J. Hulleman Wint Luitenant-kolonel le luitenant Res. le luitenant Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Res. officier v. gezondheid le kl. Res. officier v. gezondheid le kl. Res. kapitein Sergeant Commandant Adjudant Officier toegevoegd Geestelijke verzorging Regimentsarts Toegevoegd arts C.-Vbd.A. C.-regimentspatrouille 8e Compagnie mortieren J. A. P. van Dijk J. Vrijs W. Schoonderbeek J. Speijer Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Sergeant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant

NIMH | 1955 | | pagina 805