3e Artillerie meetcompagnie K. H. Buytendorp 787 11Ie LEGERKORPS Naam Stafkwartier A. A. van Nijnatten A. G. J. M. F. v. d. Kroon P. G. C. A. v. d. Speck-Obreen E. E. Holle W. A. Almekinders C. J. Vermeulen L. v. Dorp J. Holtrust W. K. v. Oppen W. de Bruyne A. J. E. Lamberti O. C. G. M. Janssens J. T. J. M. Theunissen C. D. E. van Katwijk J. H. Gasau P. J. H. de Roos. Dr. H. Vos Dr. H. van Vuuren K. v. d. Weerd J. Zwart Ir. W. K. van Oppen J. M. Belfroid. Ir. J. H. Froger G. B. O. Kuyck J. Bakker E. J. Bruins Ds. W. E. M. Hoekzema Ds. M. Gravendijk Ds. L. Buent Ds. P. C. Jongbloed Ds. J. S. Hartjes W. A. J. v. d. Maden. W. L. A. Beuken J. van Osta Artilleriecommando C. de Jongh J. C. H. Fraser C. J. Lorentz T roependetachement J. H. Velsen 3e Compagnie politietroepen C. Koopman Verbindingsafdeling Ir. K. C. F. Perquin. Functie Generaal-majoor infanterie Majoor generale staf Kapitein generale staf Kapitein genie Kapitein infanterie Kapitein infanterie Res. 2e luitenant Kapitein infanterie Res. kapitein artillerie Kapitein artillerie Kapitein infanterie Ritmeester huzaren Res. majoor genie Res. 2e luitenant artillerie Res. majoor genie Majoor intendant Majoor dir. paardenarts Kapitein infanterie Luitenant-kolonel genie Res. kapitein artillerie Res. 2e luitenant genie Res. Ie luitenant alg. dienst Luitenant-kolonel militaire admini stratie Majoor militaire administratie Kapitein militaire administratie Veldprediker Res. veldprediker Res. veldprediker Res. veldprediker Res. veldprediker Aalmoezenier Hulpaalmoezenier Hulpaalmoezenier Kolonel artillerie Kapitein artillerie Kapitein artillerie Res. kapitein artillerie Luitenant-kolonel politietroepen Kapitein genie 1-11 R.A. StaJ P. C. v. Aken J. G. J. v. d. Hulst. G. W. Huyk J. Snoep J. A. Wegkamp J. Trousselot A. Vroom J. J. P. Boeseman J. v. d. Sluys Dr. H. C. Jelgersma Dr. W. G. Kan P. A. Verhagen Legerkorpscommandant Chef van de Staf Hoofd Sectie I (gen. staf) Bureau operatiën Bureau organisatiën Bureau inlichtingen Toegevoegd officier Juridische dienst Toegevoegd officier Bureau luchtstrijdkrachten en lucht verdedigingen Adjudant Ordonnansofficier Hoofd verbindingsdienst Toegevoegd officier Directeur veldpostkantoor Hoofd Sectie II (intendance) Hoofd Sectie lila (geneesk.dienst) Hoofd Sectie Illb (veterinaire dienst) Hoofd Sectie IIIc (gasdienst) Hoofd Sectie IV (materieel) Hoofd Sectie V (geniedienst) Toegevoegd officier Sectie V Toegevoegd officier Sectie V Toegevoegd officier Sectie V Hoofd Sectie Vila (controle) Toegevoegd officier Hoofd Sectie Vllb (adm. St.K.) Geestelijke verzorging Res. kapitein artillerie Majoor Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Res. officier v. gezondheid le kl. Res. officier v. gezondheid le kl. Res. le luitenant militaire administratie Geestelijke verzorging Legerkorpsartilleriecommandant Vuurregelingsdienst Toegevoegd officier Commandant Commandant Commandant Commandant Commandant Adjudant Functies niet nauwkeurig bekend Afdelingsarts Afdelingsarts Verplegingsofficier

NIMH | 1955 | | pagina 813