788 Naam le Batterij A. van Rijn H. P. Wiegman L. A. F. Godschalk B. J. de Vries 2e Batterij Mr. P. F. Tanja J. de Ronde Mr. A. A. M. Tonnaer B. Rooyakkers 3e Batterij N. P. P. van Hoorn J. Zeestraten G. J. Roeland Th. Bakkers Munitiecolonne K. Kampenhout 2e Regiment huzaren Staf C. L. Hollertt J. F.. Feenstra H. C. Suykerbuik le Eskadron D. Baron Mackay 2e Eskadron J. J. Ceuvel 3e Eskadron Mr. J. Coert H. van Hoorn F. W. B. Baron van Lijnden Jr. W. Snouck Hurgonje Liefaard 4e Eskadron C. H. v. Everdingen $e Eskadron E. P. van Lanschot J. Broek L. Reep W. F. K. BischofF v. Heemskerck Th. H. Ettema 6e Eskadron D. W. van Dam Mr. W. G. Wende laar J. J. de Kat Angelino H. F. de Groot F. Santman Eskadron pantserafweergeschut Colenbrander Hoytink Mitrailleureskadron P. C. C. M. I. Janssens Sectie mortieren G. S. D. Bijl de Vroe Res. kapitein Res. le luitenant Res. 2e luitenant Vaandrig Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Res. 2e luitenant Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant le luitenant Luitenant-kolonel huzaren Majoor huzaren Res. paardenarts 2e kl. Res. ritmeester Ritmeester Res. le luitenant huzaren Res. le luitenant huzaren Kornet huzaren Kornet huzaren Wachtmeester Res. ritmeester Res. le luitenant huzaren Res. le luitenant wielrijders Res. le luitenant wielrijders 2e luitenant huzaren Wachtmeester Res. ritmeester Res. le luitenant Kornet Wachtmeester Kornet 2e luitenant huzaren Wachtmeester Res. le luitenant wielrijders Kornet Functie Commandant Batterij-officier Sectiecommandant Sectiecommandant Commandant Batterij-officier Sectiecommandant Sectiecommandant Commandant Batterij-officier Sectiecommandant Sectiecommandant Commandant Commandant Toegevoegd hoofdofficier Regiments paardenarts Commandant Commandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Polotonscommandant Commandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant Sectiecommandant Commandant Commandant

NIMH | 1955 | | pagina 814