IVe legerkorps 797 Naam Stafkwartier A. R. v. d. Bent t H. C. Berghuis D. W. van Dam Ds. P. Bootsma Ds. C. von Meijenfeldt Ds. W. M. A. Kalkman P. J. M. A. Lücker C. P. H. Broeken C. Giebel J. A. W. Uijlenberg S. v. d. Kloet C. Walraven A. Groen Mr. W. H. Gallas Mr. F. W. Zijl R. W. B. Muller J. C. Smid E. ten Kate C. J. A. Kroeze F. A. Nieuwland Dr. N. H. Arkema A. R. C. Bijvoet H. ter Beek Dr. A. L. W. de Gee. D. G. G. v. Ringelenstein Mr. F. J. Kuiper J. C. Stumphuis D. S. Kluit J. v. Strien J. H. Oonk Artilleriecommando A. G. Lager wei j A. G. v. d. Hout Jhr. D. S. van Teijlingen H. J. te Winkel T roependetachement D. Houtzager 2e Compagnie politietroepen J. van der Ploeg K. Timmerman M. Troelstra Verbindingsafdeling P. C. Tolk Ie Regiment huzaren Staf D. A. Camerling Helmolt Jhr. A. v. d. Goes P. C. L. Blom H. F. Keetell L. F. J. M. Lucassen W. Walter Dr. V. M. E. Winters H. W. Hoefnagels B. Stonebrink ie Eskadron L. C. Cnopius Mr. J. W. de Jong Schouwenburg L. M. de Setter J. W. Schlimmer 9 E. J. Baron van Voorst tot Voorst J. Alles Rang Generaal-majoor infanterie Majoor generale staf Res. Ie luitenant huzaren Veldprediker Res. veldprediker Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Hulpaalmoezenier Majoor generale staf K.N.I.L. Kapitein generale staf Kapitein infanterie Kapitein infanterie Kapitein infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant alg. dienst Kapitein luchtstrijdkrachten Res. majoor genie Res. majoor genie Maj oor-intendant Kapitein-intendant Dir. officier v. gezondheid 2e kl. Res. majoor Majoor dir. paardenarts Res. kapitein artillerie Res. kapitein artillerie Res. Ie luitenant motordienst Kapitein genie Luitenant-kolonel militaire admini stratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kolonel artillerie Majoor artillerie Res. kapitein artillerie Res. Ie luitenant Res. kapitein infanterie Majoor politietroepen le luitenant politietroepen Sergeant politietroepen Res. kapitein genie Luitenant-kolonel huzaren Majoor huzaren Ritmeester Res. le luitenant huzaren Res. 2e luitenant huzaren Res. le luitenant wielrijders Res. officier v gezondheid le kl. Res. officier v. gezondheid 2e kl. Res. paardenarts 2e kl. Ritmeester Res. le luitenant huzaren Res. le luitenant huzaren 2e luitenant huzaren Kornet Adjudant-onderofficier Functie Legerkorpscommandant Chef van de Staf Adjudant Geestelijke verzorging Hoofd Sectie I (generale staf) Hoofd Bureau operatiën van Sectie I Ingedeeld bij Sectie I Bureau luchtvaartaangelegenheden Hoofd verbindingsdienst Ambtenaar Rijks Telegrafie Hoofd Sectie II (intendance) Ingedeeld bij Sectie II Hoofd Sectie lila (geneesk. dienst) Militair commissaris Ned. Rode Kruis Hoofd Sectie Illb (veterinaire dienst) Hoofd Sectie IIIc (gasdienst) Hoofd Sectie IV (materieel) Toegevoegd officier Hoofd Sectie V (geniedienst) Hoofd Sectie Vila (controle) Toegevoegd officier Sectie Vila Hoofd Sectie VIIb (administratie) Legerkorps artillerie commandant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Commandant Commandant Detachement-VII Div. Detachement-VIII Div. Commandant Commandant Toegevoegd officier Adjudant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Regimentsarts Toegevoegd arts Regimentspaardenarts Commandant Toegevoegd officier Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant I Pelotonscommandant

NIMH | 1955 | | pagina 823