6e Eskadron-le Regiment huzaren 1 809 BRIGADE A Naam Rang Functie Stafkwartier J. van Voorthuizen J. H. Jager W. de Boer J. T. J. M. Theunissen Ir. H. Mulders H. A. J. M. Spoorenberg R. v. d. Hoek Ir. G. J. A. Mettrop Dr. A. de Graaff H. van Dusschoten M. van Hoogenhuize 9e Compagnie pioniers Ir. J. A. Plaizier Ir. H. L. van Lommel 9e Mitrailleurcompagnie A. D. Meyer G. J. Bier Mr. H. van Zanten J. D. Elshove P. Buys C. Alders Lage Ventenink Rivierbatterij nr 1 (3 x 7 1.40) (met zoeklichtsectie) W. F. van Iterson C. A. Meeuwis J. S. Holster Kolonel infanterie Kapitein generale staf Kapitein infanterie Res. majoor genie Res. le luitenant genie Res. dir. officier v. gezondheid 2e kl. Res. majoor dir. paardenarts Res. le luitenant motordienst Res. le luitenant militaire admini stratie Res. 2e luitenant infanterie Res. kapitein infanterie Res. kapitein genie Res. le luitenant genie Res. kapitein infanterie Res. le luitenant infanterie Res. kapitein wielrijders Res. le luitenant wielrijders Res. le luitenant wielrijders Res. 2e luitenant wielrijders Wachtmeester Res. kapitein artillerie Sergeant genie Sergeant genie Brigadecommandant Chef van de Staf Hoofd Sectie I (generale staf) Tijdelijk hoofd verbindingsdienst Verbindingsdienst tevens C.-Vbd.A. Brigadearts Brigadepaardenarts Materieeldienst Administratie en verpleging C-T roependetachement C.-Verenigde goederentrein Commandant tevens Hoofd Sectie geniedienst bij Brigadestaf Sectiecommandant Commandant Sectiecommandant Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Commandant C.-Zoeklichtinstallatie C-Zoeklichtinstallatie Twee pelotons-6 c.-lu.mitr. Detachement autotrein (twee secties van 3-V Aut.Bat.) Drs. D. A. A. Weys J. W. Smits Res. le luitenant motordienst Res. le luitenant motordienst Commandant Sectiecommandant Groep betuwe van de strategische BEVEILIGING (Zie boekwerk: „De verdediging van het Maas-Waalkanaal en de Over-Betuwe") 44e Regiment infanterie Staf G. D. E. J. Hotz A. Tolsma Ds. R. Joh. de Boer Ds. J. Oussoren L. C. Ierland Dr. A. D. L. Wortman J. G. Franx 44e Compagnie mortieren J. Krooneman L. G. Mazure H. W. Westerhof Res. luitenant-kolonel Res. kapitein Res. veldprediker Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Res. officier v. gezondheid le kl. Res. le luitenant Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant C.-44 R.I. Adjudant Geestelijke verzorging I Regimentsarts Gasofficier Commandant Sectiecommandant Sectiecommanant Voor de volledige encadrering van 3-V Aut. Bat.: zie bij Auto Regiment.

NIMH | 1955 | | pagina 835