814 BRIGADE B Naam Rang Functie Stafkwartier J. C. C. Nijland C. D. Kamerling K. J. Luchsinger P. J. La Gordt Dillié Ir. L. F. Schoeler Mr. C. L. F. Crommelin J. van der Kous Dr. H. J. Nijhuis J. J. Pool Dr. F. Lubberink Ir. G. P. Fries J. Vis S. H. D. Smit Kolonel infanterie Kapitein generale staf Kapitein K.N.I.L. Kapitein artillerie Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant genie Res. Ie luitenant huzaren Res. dir. officier v. gezondheid 2e kl. Res. officier v. gezondheid le kl. Res. officier tandarts 2e kl. Majoor dir. paardenarts Res. kapitein motordienst Res. kapitein genie le luitenant militaire administratie Res. le luitenant infanterie Res. kapitein infanterie Brigadecommandant Chef van de Staf Inlichtingendienst Hoofd Sectie I (generale staf) Ingedeeld bij Sectie I Hoofdverbindingsdienst, tevens C.-Vbd.A. Ordonnansofficier Brigadearts Toegevoegd arts Brigade tandarts Brigadepaardenarts Materieeldienst Hoofd Sectie V (geniedienst) tevens C.-10 C.Pn. Administratie en verpleging C.-Troependetachement Ontwikkeling en ontspanning 10e Compagnie pioniers Ir. G. P. Fries Ir. J. H. Piets Res. kapitein genie Res. le luitenant genie Commandant Sectiecommandant 10e Compagnie mitrailleurs L. A. H. Albering Res. le luitenant infanterie Commandant 6e Compagnie luchtdoelmitrail- leurs (min twee pelotons) L. T. Hoolboom Dr. H. v. d. Meer Res. kapitein luchtdoelartillerie Res. le luitenant luchtdoelartillerie Res. le luitenant luchtdoelartillerie Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant 3e Compagnie-Ve Autobataljon (min twee sectiën) 1) Res. kapitein motordienst Commandant 3e EsKADRON-4e Regiment huzaren E. C. Baron van Pallandt Mr. J. A. G. Baron de Vos van Steenwijk J. H. C. Valckenier Kips F. Dudok van Heel Res. ritmeester Res. le luitenant Res. le luitenant Kornet Wachtmeester Commandant Pelotonscommandan t Pelotonscommandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Groep Maas-Waal van de strate gische BEVEILIGING Zie boekwerk: „Da verdediging van het Maas-Waalkanaal en de Over- Betuwe". GRONDMIJNVERSPERRING NR. 3 (Druten) P. C. Silver P. L. Pot Res. le luitenant torpedisten Vaandrig torpedisten Detachementscommandant Toegevoegd officier 24e Regiment infanterie Staf Dr. Mr. J. Smit M. J. H. S. Rompen J. C. E. M. Dellenbag E. V. van der Veen H. L. van der Sluys Veer Res. luitenant-kolonel Kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Res. 2e luitenant Commandant Adjudant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier l) Voor de volledige encadrering van deze compagnie zie bij Auto-Regiment.

NIMH | 1955 | | pagina 840