822 OOSTFRONT-VESTING HOLLAND Naam Stafkwartier J. H. Fruyt van Hertog M. H. C. Herman C. J. V. van 't Woudt L. E. Hinrichs P. H. Poppinga E. J. Rutgers Mr. D. J. Feitsma J. D. Boerema Ir. A. Bos B. M. J. Bolleman J. v. Hessen G. A. J. v. d. Heyden F. M. J. Helmer J. V. S. Dieles H. Freie Dr. D. v. d. Kooy A. van Waasbergen Ds. J. Ch. L. Tavejee R. W. P. de Vries J. Havermans H. L. van Royen W. v. Dijk Ir. H. Schram A. C. de Bruyn Mr. A. D. van Assendelft de Coningh F. Rinsma J. P. Joosten C. H. v. Herwijwen H. Brouwer Depot eenheden A. v. der Hoek J. B. Bos W. L. Voncken Groep Naarden Stafkwartier Mr. W. C. Camman D. Hui ting T. Blikslager N. C. Vos Mr. E. L. Visser J. Jansen Ir. P. Wolterson S. van der Veen J. Bastenhof C. F. E. Kiers Mr. G. H. Douma P. v. Vollenhove H. C. J. Willems Detachement bewaking radiozender Huizen J. Jansen Maneschijn 31e Regiment infanterie (min. Ille Bataljon) Staf L. F. Apol J. E. Hofman Ds. J. G. Hooyer P. Schoonebeek A. L. W. H. van Wijk Rang Res. generaal-majoor Majoor generale staf Kapitein artillerie le luitenant K.N.I.L. Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant infanterie Res. 2e luitenant alg. dienst Res. le luitenant infanterie Res. kapitein motordienst Res. le luitenant infanterie Res. kapitein genie Res. luitenant-kolonel intendant Res. majoor-intendant Res. le luitenant infanterie Dir. officier v. gezondheid 2e kl. Dir. officier v. gezondheid 3e kl. Officier v. gezondheid le kl. Res. le luitenant artillerie Res. le luitenant infanterie Res. kapitein artillerie Kolonel genie le luitenant genie Res. kapitein spec, diensten Res. kapitein artillerie Res. kapitein spec, diensten Res. kapitein militaire administratie Res. le luitenant militaire admini stratie Res. 2e luitenant militaire admini stratie Res. le luitenant infanterie Res. kapitein infanterie Res. kapitein infanterie Majoor wielrijders Kolonel infanterie Kapitein infanterie Res. kapitein infanterie Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant alg. dienst Res. le luitenant infanterie Res. kapitein genie Res. dir. officier v. gezondheid 3e kl. Res. le luitenant artillerie Res. majoor genie Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant vaartuigendienst Res. kapitein infanterie Res. le luitenant infanterie Res. luitenant-kolonel Kapitein Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Res. 2e luitenant spec, diensten Functie Frontcommandant Chef van de staf Sectie I (generale staf, organisaties, inlichtingendienst) Adjudant, tevens bij Sectie I. Materieel Registrator Motordienst Registrator Hoofd verbindingsdienst Hoofd Sectie II (intendance) Toegevoegd aan Hoofd Sectie II Hoofd Sectie III (generale dienst) Hygiënist Toegevoegd arts Gasdienst Toegevoegd officier Hoofd Sectie IV (materieel) Hoofd Sectie V (geniedienst) Toegevoegde officieren Hoofd Sectie VI (aan en afvoer) Toegevoegd officier Hoofd Sectie VII (controle) Toegevoegde officieren C. -T roependetachement C.-15 Depot Compagnie bewakings troepen C.-19e Depot Compagnie bewakings troepen C.-Depot wielrijders Commandant Chef van de staf, tevens Hoofd Sectie I (generale staf) Toegevoegde officieren bij Sectie I C.-Vbd.A. Groepsarts Sectie IV (materieel) Sectie V (geniedienst) Verkeersofficier V aar tuigendienst C-T roependetachement Commandant Commandant Adjudant Geestelijke verzorging C.-Goederentrein

NIMH | 1955 | | pagina 848