824 Naam Rang Functie 2e Compagnie J. Lezer M. Molenaar J. J. Vredeveldt 3e Compagnie H. J. Souman Mitrailleurcompagnie P. H. J. Piepers A. Wagenaar 42e Compagnie mortieren H. G. J. Willems 42e Batterij 6 veld J. Boogaerdt Sectie van le Compagnie pioniers W. G. Mennes Groep Utrecht Stafkwartier C. E. W. Baron van Voorst tot Voorst Jhr. Mr. A. F. C. Rendorp M. v. d. Heuvel P. Korte H. J. Slot J. P. Weyburg J. Strietman Dr. H. P. Schaap J. E. Wolff Ir. C. Bosman R. F. Kranenborg Dr. J. H. Kremer F. N. Helder Ir. P. v. d. Wallen T. Tanja Ir. M. Dees W. B. Boom Ir. J. Postma H. J. Duytshoff Ir. H. W. Steffelaar H. A. W. Rötgers M. F. Morzer Bruyns P. Oord T. L. C. Maurenbrecker 11-25 R.I. S. Mozes G. K. Kok H. Vogel J. J. Koerts L. Bijkerk H. H. Kievits A. W. Kamminga K. Brouwer Groep Lek Stafkwartier R. Boomsma A. Mulder J. H. de Fluiter J. v. d. Berg Mr. A. Grubbe Ir. P. F. Blickman J. van Best D. W. Smits Res. le luitenant Res. le luitenant Res. 2e luitenant Res. kapitein Res. le luitenant 2e luitenant Res. kapitein Res. le luitenant artillerie 2e luitenant genie Res. kolonel infanterie Res. le luitenant cavalerie Kapitein infanterie K.N.I.L. Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant infanterie Res. kapitein artillerie Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant spec, dienst Res. le luitenant infanterie Res. kapitein genie le luitenant infanterie Res. dir. officier v. gezondheid 3e kl. Res. officier v. gezondheid 2e kl. Res. kapitein artillerie Res. luitenant kolonel genie Res. majoor genie Kapitein genie Res. kapitein genie Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant genie Res. le luitenant infanterie Res. 2e luitenant vaartuigendienst Res. kapitein infanterie Kapitein plaatselijke staf Res. kapitein Res. 2e luitenant militaire admini stratie Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Res. kapitein Res. kolonel infanterie Res. kapitein infanterie Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant infanterie Res. le luitenant alg. dienst Res. le luitenant genie Res. dir. officier v. gezondheid 3e kl. I Res. kapitein artillerie Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Commandant Commandant Sectiecommandant Commandant Commandant Commandant Commandant Adjudant Chef van de Staf, tevens Hoofd Sectie I (generale staf) Toegevoegde officieren Sectie I Registrator Hoofd verbindingsdienst Toegevoegd Vbd.d. Groepsarts Toegevoegd arts Sectie IV (materieel) Hoofd Sectie V (geniedienst) Leider bouwkundig bureau Toegevoegde officieren Sectie V V aar tuigendienst C.-T roependetachement Garnizoenszaken Utrecht Bataljonscommandant V erplegingsofficier C.-le Compagnie C.-2e Compagnie Sectiecommandant Sectiecommandant C.-3e Compagnie C.-Mitrailleurcompagnie Commandant Chef van de staf, tevens Hoofd Sectie I Toegevoegde officieren Sectie I C.-Vbd.A. Groepsarts Sectie IV (materieel en verkeer)

NIMH | 1955 | | pagina 850