Naam Rang Functie H. O. Schumacker Ir. C. H. Raals W. A. Fop Smit C. J. M. Cieraad J. R. G. Oostendorp Res. majoor genie Res. kapitein genie li Res. 2e luitenant vaartuigendienst Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant infanterie Sectie V (geniedienst Vaartuigendienst C.-Troependetachement Toegevoegd officier Detachement bewaking radiozender Jaarsveld Res. 2e luitenant infanterie Commandant 2e Compagnie torpedisten Dr. C. W. Zahn Res. kapitein torpedist Commandant 11-32 R.I. Staf Dr. J. J. Koopmans F. H. Jansen Res. majoor Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant militaire admini stratie Commandant Toegevoegd officier Verplegingsofficier ie Compagnie Dr. D. van Lingen D. C. v. d. Kamp H. J. B. Haagen Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Commandant Sectiecommandant S ectiecommandant 2e Compagnie J. J. F. M. Jansen Res. kapitein Commandant ge Compagnie J. H. van Santen Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Sergeant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Mitrailleurcompagnie F. J. Verheyen Res. kapitein Res. 2e luitenant Sergeant Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant Groep Merwede Stafkwartier Dr. J. de Jong T. Wilier W. Vermeer J. H. van 't Lam Mr. J. W. Josephus Jitta Mr. A. Th. E. Kastein H. O. Wijers C. J. M. van Haagen W. F. van Vliet Ir. C. H. Wittenberg C. Wolterbeek D. J. J. P. de Lange J. B. H. Ydo J. Dreeuws Res. kolonel Kapitein infanterie K.N.I.L. Res. kapitein infanterie Res. kapitein infanterie Res. 2e luitenant alg. dienst Res. Ie luitenant infanterie Res. kapitein genie Res. dir. officier v. gezondheid 3e kl. Res. officier v. gezondheid 2e kl. Res. luitenant-kolonel genie Res. kapitein genie Res. kapitein genie le luitenant genie Res. le luitenant infanterie Res. kapitein infanterie Res. 2e luitenant motordienst Commandant Chef van de Staf Toegevoegde officieren Sectie I Registrator Hoofd verbindingsdienst Groepsarts Toegevoegd arts Hoofd Sectie V (geniedienst) Toegevoegde officieren Sectie V Verkeersdienst Toezicht motorvoertuigen A. I. Verkouteren O. L. G. F. Aberson W. C. F. v. d. Klugt K. N. Th. Spaas Majoor artillerie Res. 2e luitenant vaartuigendienst Res. kapitein infanterie Res. kapitein artillerie Sectie IX (diensten te water) V erplegingsofficier C-T roependetachement 23e Regiment infanterie Staf Mr. W. A. C. van Dam Ds. B. D. Smeenk Ds. A. N. Tonsbeek E. P. M. van Vliet Res. luitenant-kolonel Kapitein Res. veldprediker Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Commandant Vak Sleeuwijk Adjudant Geestelijke verzorging 23e Compagnie mortieren WA. M. Lautenslager Res. kapitein Commandant

NIMH | 1955 | | pagina 851