Deel 2. De krijgsverrichtingen in de buitenprovinciën (zonder Zeeland). Onderdeel A. De krijgsverrichtingen in Zuid-Limburg1). Onderdeel B. De verdediging van Noord-Limburg en Noord- Brabant 2). Onderdeel C. De verdediging van het Maas-Waalkanaal3) Onderdeel D. De verdediging van de Over-Betuwe 3). Onderdeel E. De krijgsverrichtingen ten O. van de IJssel en in de IJssellinie 1). Onderdeel F. De territoriale verdediging van de noordelijke pro vinciën 4). Deel 3. De operatiën van het Veldleger en het Oostfront-Vg. Holland 4). Deel 4. De strijd om en in de Vg. Holland (zonder het Oostfront)6). Deel 5. De Stelling van Den Helder 6). Deel 6. De strijd in Zeeland 7). Deel 7. De luchtverdediging. Deel 8. De verzorgingsdiensten. Hoofddeel IV. De land- en luchtstrijdkrachten in de periode van Mei 1940 tot 1945. Deel 1. De ontbinding van de Koninklijke Landmacht en van de Lucht strijdkrachten in Nederland na de capitulatie van Mei 1940 en de lotgevallen van het personeel tijdens de Duitse bezetting. Deel 2. De Binnenlandse strijdkrachten. Deel 3. De Koninklijke Landmacht en de Luchtstrijdkrachten buiten het Rijk in Europa gedurende de bezetting van het moederland en hun aandeel aan de bevrijding. Hoofddeel V. De Duitse en Geallieerde gevechtshandelingen op het GRONDGEBIED VAN HET RlJK IN EUROPA. 0 Verschenen in 1953, 2) Verschenen in 1954. 3) In 1953 zijn: „De verdediging van het Maas-Waalkanaal" en „De verdediging van de Over- Betuwe" in een boek verschenen. 4) Verschenen in 1955. 5) Hiervan verscheen Onderdeel C „De strijd om Rotterdam" in 1952, terwijl Onderdeel A „Al gemeen Overzicht" en Onderdeel D „De strijd tegen de luchtlandingstroepen rondom 's-Graven- hage" in 1955 verscheen. 6) Ter perse. Verschenen in 1954. VII

NIMH | 1957 | | pagina 11