275 Bewakingsobjecten Met de bewaking belast Opmerkingen Hilversum Jaarsveld IJmuiden Stads- en kringbewaking en para chutisten bestrijding te 's-Gra- venhage Etappen- en Verkeersdienst a. Etappenmagazijnen Amsterdam Rotterdam b. Spoorwegbewaking 's-Gravenhage, Leiden, Schie dam en Rotterdam Amsterdam, Haarlem, Uitgeest, Zaandam Utrecht Geldermalsen Dordrecht Amsterdam 's-Hertogenbosch Bussum Culemborg Zaltbommel Hedel Willemsdorp Rhenen Telefoonkantoren binnen Vg. Holland 's-Gravenhage Rotterdam en Maassluis Amsterdam IJmuiden, Velsen, Vijfhuizen en Hoofddorp Wassenaar Zaandam Utrecht Buiten de Vg.Holland zorgden de erbij betrokken comman danten voor de bewaking van de daarvoor in aanmerking komende kantoren. Koninklijke Paleizen Huis ten Bosch tot 10/511.30 Paleis Noordeinde van 10/5 11.30 Oorspr. bew. det.+£ 8 Dep. C. bew.tr. Bewakingsdetachement Sectie 7 Dep. C. bew.tr. Ie Dep. Infanterie 7 C.Ptr. Motorverkeersbrigade Ptr. Dep. Cav. Ie Bewakingsbataljon 111-39 R.I. tevens radiocontrolekamer le Dep. C. bew.tr. 16e Dep. C. bew.tr. le Wegcomp. Bat. spoorweg troepen 2e Wegcomp. van id. 3e Wegcomp. van id. 4e Wegcomp. van id. Brugdet. Nr. 2 van id. Nr. 3 van id. Nr. 4 van id. Nr. 6 van id. Nr. 9 van id. Door de zorg van I Dep. Inf. 6 Dep.C. bew.tr. 7 Dep.C. bew.tr. een S.-22 Dep.C. bew.tr. een S.-12 Dep.C. bew.tr. Det. van Oostfront Res.Gr.Comp.Gr. tevens Pernis 10 Mei een sectie naar Gouda een sectie op 10/5 naar R'dam D.P., daarna naar 's-Gravenhage H.S. 10 Mei naar Tilburg, Breda, Roosendaal. 10 Mei een sectie naar Amsterdam en een sectie naar Haarlem. vormde een der objecten v. d. kringbewaking.

NIMH | 1957 | | pagina 295