277 Naam P. Gips A. F. J. Penders H. 't Hoofd B. A. Sjoerdsma J. D. S. Paters Mr. P. C. A. M. Pillot K. J. J. Lotsy Sectie II (technische aangelegenheden) Ir. J. Govers O. J. Siersema J. L. v. Riemsdijk H. M. A. Korten G. C. Kools Dr. N. van Eek P. L. van Boven Ir. J. A. Walland F. J. T. C. Siegmund Sectie III (inlichtingendienst) H. A. C. Fabius J. C. Roelofsen J. G. M. v. d. Plassche C. M. Olifiers T. van Popta L. J. A. Schoonenberg R. Römer Dr. J. M. Somer R. A. Hueting J. C. J. Baron Brantsen G. S. Sicco Smit J. D. Dresselhuys Drs. A. Kok Dr. G. Kalsbeek R. J. F. Ubaghs P. A. Wernink Mr. J. L. Bakhuyzen Schuld. G. K. Fikkert H. M. C. A. M. v. Hervoort Pies T. S. Rooseboom M. P. Kokje J. B. G Sivré W. J. Rozenberg A. Tonnon Rang Kapitein generale staf Kapitein generale staf Res. kapitein Kapitein generale staf Kapitein generale staf Res. kapitein infanterie Tijdelijk res. kapitein Majoor generale staf Kapitein generale staf Res. luitenant-kolonel artillerie Kapitein artillerie Res. majoor genie Officier v. gezondheid 2e kl. Kapitein generale staf Res. kapitein infanterie Kolonel K.N.I.L. b.d. Luitenant-generaal cavalerie Res. kolonel generale staf Luitenant-kolonel generale staf Kapitein infanterie Kapitein infanterie Kapitein artillerie Kapitein artillerie Kapitein infanterie K.N.I.L. Res. kapitein spec, dienst Res. majoor spec, dienst Res. kapitein grenadiers Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein infanterie Res. kapitein infanterie Res. kapitein alg. dienst Res. kapitein infanterie Res. kapitein infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant infanterie Ambtenaar Luitenant-kolonel tit. artillerie Kapitein infanterie Kapitein plaatselijke staf Commies Ambtenaar v. adm. 2e kl. Functie Bureau Ic Bureau ld Bureau Ie Bureau ontwikkeling en ont spanning gemobliseerde troepen. Sectiehoofd Toegevoegd officier generale staf Toegevoegd officier artillerie Toegevoegd officier artillerie Toegevoegd officier genie Toegevoegd officier v. ge zondheid Bureau inundaties en afvoer burgerbevolking Toegevoegd officier Toegevoegd aan het sectie hoofd Sectiehoofd Toegevoegd aan het sectie hoofd Hoofd-bureau lila (buiten land Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd offiicier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd ambtenaar Hoofd-bureau Illb (binnen land) Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd ambtenaar Toegevoegd ambtenaar

NIMH | 1957 | | pagina 297